Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kerüli a lány a szemkont...

Miért kerüli a lány a szemkontaktust?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki már egy ideje tetszik és egy iskolába járunk. Múltkor buliban odamentem hozzá tüzet kérni és aztán egész jól elbeszélgettünk. Úgy tűnt, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak. Ő is érdeklődött felőlem stb... Aztán utána hétfőn szembe mentünk egymással a folyosón és köszöntünk egymásnak. Ez kb. 1 hete volt és azóta is láttam jópárszor, de sose nézett a szemembe, mindig kerüli a tekintetemet. Ezt most mit jelenthet? Szégyenlős és ezért nem néz rám, vagy szimplán nem érdeklem?

2014. ápr. 8. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
van még egy harmadik lehetőség: rámenős voltál, ő meg elzárkózik.
2014. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Lehet. Mi számít annak?
2014. ápr. 8. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
az számít soknak, amit ő soknak ítél.
2014. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És -feltéve, hogy erről van szó- még lehet nála esélyem?
2014. ápr. 8. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, h zavarban van és azért kerüli. Vannak ilyen emberek. Sztem inkább tetszel neki.:) Ez nem rámenősség, bár nemtom még mit csináltál.
2014. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából semmi különöset nem csináltam szerintem. Beszélgettünk és elmondtuk, hogy ki melyik osztályba jár, mivel foglalkozik stb...

Csak így azóta nem tudom, hogy mit csináljak, mert mondjuk mostanában, ha elmegyek mellette rám se néz. Én meg nem tudom, hogy ráköszönjek-e, vagy ne...

2014. ápr. 9. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönni köszönj, azt tök semleges ismerosnek is lehet, az még nem jelent semmit. Aztán hátha alakul. Rá is mosolyoghatsz ha úgy adódik és figyeld a jeleket. Ha bamba és nem mosolyog vissza, nem köszön vissza vagy kerül, akkor felejtös.
2014. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!