Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek várjak míg nem...

Szerintetek várjak míg nem leszek felnőtt és lesz valami jó pénzes melóm vagy van olyan lány, akinél alacsony és gizda alkattal is van esélyem?

Figyelt kérdés
Szeretnék hízni, de amíg nem tudok havi 20 ezreket költeni a tömegnövelésre, addig semmit sem tehetek, hogy ilyen vonzóbb nagyobb testű gyerek legyek. Magas már nem leszek az tuti, ősök sem magasabbak tőlem, sok alacsony ős van, szóval az alacsonyság nálunk már örökletes, de a vékonyság az tudom, hogy szintén nem vonzó a lányok számára, így szeretném a nyomi, ektomorf alkatomra izmot hozni. Sokáig reméltem, hogy van lány, aki vonzónak talál egy cuki fiút, de ma már nem hiszek a mesékben, csak a pénz állít meg, hogy kigyúrjam magam. Egy rövi ideig volt szerencsém konditerembe járni, két kilót sikerült felszednem, de amint abbahagytam, mert szegénység ütött ráa családunkra, aztán le is ment a dolog. Szóval tudom, ha ezt elkezdem utána nincs megállás, mindig edzeni kell. Szerettem is edzeni, csak hát a pénz az úr...

2014. ápr. 8. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiába van pénzed és izmod, ha nincs megjelenésed és saját stílusod, amit szintén hiába veszel meg mondjuk ruhák formájában, ha nem tudod őket viselni! Igen, most jönne, h nem minden a külső, de az is fontos adottság a belső tulajdonságok mellett! Egyszóval ha helyes vagy, akkor a testsúlyod és az anyagi helyzeted nem számít!
2014. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél én reflexből kérdezném, hogy mit takar az alacsony számszerűen.


Egyébként volt egyszer egy fórumtársaság, aminek a nőnemű tagjai kifejezetten alacsony és gizda, mondhatni lányos srácokra buktak. A fórum már nem működik, úgyhogy nem tudom megadni a címét, de mindenesetre ezek szerint léteznek ilyenek.

2014. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes,mert így tudsz magadra adni,és igen az edzéshez nagyon sok zsé kell minimum 80-100.000 Ft,de ez a minimum összesen,150 már jobb.

Plusz a csajt is el kell vinned ide oda.

2014. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legyen BMW-d, aranyláncod, jó cuccaid meg egy lácsó szemüveged oszt lesz nő tesó.
2014. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!