Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt vettem észre, ma nem...

Azt vettem észre, ma nem divat a "házasodás"! Valahogy ósdinak tűnik ez az egész! Olyan digitális, "okostelefonos" világ van! Vagy csak nekem tűnik annak?

Figyelt kérdés

Biztos jó világ ez?Régen az emberek vidáman mentek az utcákon, tsz-ekben dolgoztak,épültek sorra az emeletes házak,családot, gyereket akartak és nem politizáltak.


Ma meg alapkövetelmény a diploma, alapkövetelmény, hogy Angolul tudjon mindenki, kivándoroljon és örökre elfelejtse hazáját!

Led tv, okostelefon, facebbok, semmi vidámság csak a másik átverése, lehúzása, külföldi számlák, hazugságok, demagógia a nép kizsákmányolása és eltiprása, rablás folyik!


Biztos jó ez?Nem látja ezt senki, csak bólogat a nép? Vagy én vagyok a hülye, én látom rosszul?



2014. márc. 22. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

régen az emberek fizetést kaptak ma meg aprót


ne hasonlitgass egy gyökeresen más világot egy másikhoz


nem nősülök mert rohadt drága a vállás

2014. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 moonlightsentinel ***** válasza:
80%

Visszasírod a TSZ idejét, meg a "gyönyörű" szoci blokkházakat, a következő mondatban meg arról beszélsz, hogy milyen gáz, hogy az ember elfelejti a hazáját? :D


Kissé fogalomzavarban élsz :D


Igen, ma a nép kizsákmányolása és eltiprása megy, de még mindig sokkal kisebb mértékben, mint ez előtt a 25 év előtt bármikor máskor.

2014. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2#. Maradjanak itthon. A csaló rablókat állítság bíróság elé. A rabolt vagyont vegyék el tőlük. Élhetőbb hazát alakítsanak ki és akkor nem kell kivándorolni.
2014. márc. 22. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kormány kell ide. Akiben a nép megbízhat. És azok nem korruptok, nem lopnak. Nem kommunizmusra, gondolok.
2014. ápr. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy én vagyok a hülye, én látom rosszul?

nem-nem!

Nagyon is világossan látod!

Valaki azt mondta a kizsákmányolással és az átveréssel kapcsolatban, hogy: kimenttek a tankok, bejöttek a bankok.

Tehát, nem szigorral hanem ártatlan módon vernek át.

Ezt még Jozsef Attila is megálmodta annak idején:

- más itt a hadviselet, - a hös kardot sem ránt...

Igen, mert a bankos fegyver nélkül gyöz, selyem beszédü szép szavakkal húzza át egzisztenciádat.

Azok az emberek akik nem úgy látják mind te, azok agyát valamilyen ideológia beködösitette.

Figyeld meg, lessz is itt aki önkéntesen fog jelentkezni,

lehet, hogy szavaiból azt is leszürheted melyik ideologia kábitotta el. De még az is lehetséges, hogy olyasmiröl- és úgy beszélnek, hogy az egyszerü ember nem is érti mivel akarják magukat kibeszélni.

Ezt pedig Hofi is megmondta: Kitalálnak valami újat és aztán mindenki azzal takarodzik.

2014. júl. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!