Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van ez igy, fel nem fogom?

Miert van ez igy, fel nem fogom?

Figyelt kérdés
16 eves srac vagyok, es a korombeli lanyok ram se neznek. Az ilyen 13-14 eves kislanyoknak meg kellek, amerre megyek, es talalkozom iilyen kislanyokkal, azonnal nezegetnek, elpirulnak stb.

#ismerkedés #kislány #fel nem fogom
2014. ápr. 8. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
a lányok előbb érnek géniusz..
2014. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ronda vagy!
2014. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
oka: a fiuk később érnek mint a lányok és ezáltal az azonos koru fiunak még mmás a felfogása ezért sokszor az idősebb fiukat keresik ahoz vonzódnak jobban valami ilyesmi xd
2014. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat! Valami igazsag van abban, amit az 1. mondott. Azt aazonban nem ertem, hogy sok osztalytarsamnak osszejon velunk egyidos csajjal, nekem meg nem.
2014. ápr. 8. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
16 évesen eszembe se jutott volna 16 évessel kezdeni. Szánalmasak voltak, legalábbis az én környezetemben tuti. De ahogy láttam a korosztályom (legalábbis az ismerettségi körömben), minden velem egyidős lánynak idősebb barátja volt. Nekem is 5 évvel volt idősebb az első barátom. A 16 éves fiú osztálytársaim örültek, ha elengedték őket a szüleik bulizni, és dugiban megihattak egy sört, meg nézhették a lányok fenekét tánc közben - ezt mind a mögöttem levő padban beszélték meg, innen tudom. Ez igazából még 18 éves korukban is tartott, mert egyiknek sem volt addig barátnője. Egyszerűen én még beszélgetni se tudtam velük, nemhogy párkapcsolatot kialakítani, mert nem volt közös érdeklődés, és teljesen más szinten álltak, mint én. És ez a főiskolán is megmaradt. Minden ismerősömnek idősebb párja volt - bár a többségnek a kapcsolata már gimnázium óta tartott, 3-6 éves kapcsolatok voltak. Nekem is főiskola alatt ért véget a kapcsolatom, de szintén nem korombelit választottam következő párként, hanem egy 6 évvel idősebb férfit, aki már nem tanult, és volt rendes jövőképe, nem csak az, hogy meglegyen a gazdmatek vizsgája.
2014. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Háááááááá, 13 évesek elpirulnak, na ne mond :D
2014. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért pirulnak el, mert még gyerekek te nyomorék! Azokra elég ha rájuk nézel és tiszta zavarban lesznek! És nem azért mert tetszenél nekik!!

Sosem volt még csajod! Azt sem tudod milyen az ha kellesz egy nőnek!

2014. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utso, volt mar csajom. Es tudom, hogy neznek egy sracra ha tetszik nekik...ne nezzel hulyenek!
2014. ápr. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!