Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kigyúrt test előny ismerkedésnél?

Kigyúrt test előny ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Valamiért azt vettem észre, hogy a mai lányoknál hatalmas előnnyel indul az a fiú, aki láthatóan ki van gyúrva. 186 cm vagyok és 70 kiló, de a lányok kb. levegőnek néznek. Emiatt főleg mostanában, eléggé önbizalomhiányos lettem. Mielőtt valaki nekiáll trollkodni: nem vagyok pattanásos (évekkel ezelőtt bőrgyógyászhoz jártam, hogy eltűnjenek, azóta egy darab se), ha megyek valahova, mindig megborotválkozok, nem vagyok büdös(most pl. Police parfümöt használok), mindig normális cipőt hordok, Tom Tailor, Devergo, H&M cuccokat veszek, szóval odafigyelek és költök is magamra, nem a zsíroshajú informatikus kategória vagyok.


Már eljutottam arra a szintre, hogy holnap-holnapután megjön az ösztöndíjam, és irány fehérjét-zabpelyhet-lenmagolajat venni, és jövő hét hétfőtől nekiállni edzeni. Most azt érzem, hogy kb. 85-90 kilónál vennének észre a nők.


Vélemények? Rosszul látom a dolgokat?


23/F


2014. ápr. 8. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem minden nő egyforma ezt tanuld meg, van aki a gebékre buknak :-) Én maradok a kettő között.:-)
2014. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom mi a hatalmas fennakadás azon hogy a nőknek a férfiss test tetszik.

Neked se tetszene egy szétfolyt vagy csontvékony,formátlan lány.

2014. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony tényleg nem szép nem "férfias". Nem tudnak annyira férfiként nézni rád.
2014. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem jelent előnyt. Ettől a szememben nem lesz senki sem férfias :P :D
2014. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg mi ez az idióta kérdés?

Egyértelmű, h egy sportos, izmos test előny.

Gondolom neked is jobban bejön egy formás, sportos idomokkal rendelkező, mint egy anorexiás!

2014. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, előny. Az arc és a magasság a legfontosabbak a lányoknak, utána az izmok.
2014. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kigyúrt mi? Én még magam se mondanám kigyúrtnak, pedig 95 kiló vagyok romszálkásan, mondjuk +5 centi.

Viszont, hogy érdemben is hozzászóljak a témához. Anno én is a lányok miatt kezdtem el, viszont én sem igazán érzékelem, hogy bejönne nekik (buliba mondjuk fogdosnak a ribik, de ők nem számítanak). Persze nézegetnek, meg kapom a jeleket, de nem a testem miatt szerintem. Legutóbbi barátnőmtől pedig egyenesen megkaptam, hogy szerinte ez már túl nagy és hagyjam abba. Mondom kösz, csak 7 év munka van benne, szakítottunk is :D

2014. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haha, 177cm vagyok és 55kg, mégsem panaszkodok, mindenkivel szóba tudok állni, akit arra méltatok. :)
2014. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!