Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen taszítóak a mai...

Miért ilyen taszítóak a mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés
Minden a külsőségekről, pénzről szól náluk. Annyira szánalmasak. Én marha még pár éve hittem, kerestem a megfelelő lányt, de ma már látom, hogy nem is létezik olyan... Csak a testük van, dugáson kívül másra nem is jók. Szomorú vagyok, jobban éreztem magam, amikor még hittem a mesékben. De mivel nincsenek így marad a magány. Megfelelő láyn nem létezik, mind csak az egóját fényezik, kegyetlenek, felszínesek, imádják kínozni, kihasználni a fiúkat. Nincs olyan lány, aki a testén túl érne bármit is. Egy nagy nulla mind.
2014. ápr. 8. 21:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Anyád! (Anyád?)
2014. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de min gondolkodjak, már bocsánat? Nekem eszemben sincs védeni a sok gusztustalan hozzáállású, felszínes nőt! Elismerem, hogy kétségbeejtően sok van ezekből, ugyanúgy, ahogy ezeknek a hímnemű megfelelőjéből is.

Attól, hogy én is nő vagyok, nem tudok felelősséget vállalni azért, amit ők tesznek! Nektek inkább ebbe kellene belegondolni, és individuumként kezelni az embereket, és nem szidni egy olyan széles egységet, mint egy egész nem.

2014. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

"Minden a külsőségekről, pénzről szól náluk. Annyira szánalmasak. Én marha még pár éve hittem, kerestem a megfelelő lányt, de ma már látom, hogy nem is létezik olyan... Csak a testük van, dugáson kívül másra nem is jók."


Azért nincs barátnőd, mert ekkora suttyó vagy, ez szerinted kinek tetszik?

2014. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
Egy nőt és férfit sem érdekel az, hogy milyen rossz tapasztalataid voltak eddig az életben. Nem érdekel senkit sem. Ha nem vagy képes a másik nemhez jóindulatúan, jóhiszeműen közeledni, akkor tényleg csak a selejt marad neked.
2014. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Itt tényleg sok hülye ember van úgy látom. Fogjátok már fel, hogy egykor én is kedves, jó fiú voltam és úgy is közeledtem a láynokhoz, mintha mind angyali, jóságos teremtés lenne, de ahogy bántak velem... Szörnyűek, kegyetlenek, egy fiú sem tud olyan kegyetlen lenni, mint egy lány. Nekik tényleg csak a helyes fiúk az emberek, a többivel úgy bánnak, mintha egy kis senki lenne.
2014. ápr. 8. 23:06
 16/27 anonim ***** válasza:
93%

"egy fiú se tud olyan kegyetlen lenni". na, ahogy azt te gondolod....

nekem kb. ez a véleményem a férfiakról, mint neked a nőkről, csak azért annyit tudok, hogy vannak kivételek és (egyelőre még) reménykedem.

2014. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
95%

Férfiként mondom, növessz tököt és szedd össze magad.


Nem kell bunkónak lenned, sem primitívnek, ez csak a te sztereotip világnézetedben működik így. Egyszerűen legyen tartásod, legyen gerinced és hagyd abba a siránkozást. Mondanám, hogy légy férfi, de ebből is csak a szó macho értelmezését akarnád kihallani. Az, hogy te "jó fiúnak" címkézed magad, még nem garantálja azt, hogy jelen lettél volna mellettük, mint érdemi partner, érdekes beszélgetőtárs.


Mert egészen őszintén, mindabból amit leírtál, egy nőt sem lehetne hibáztatni azért, ha nem akar sem besavanyodni, sem lelki-segélyt játszani melletted.


Összehordtál itt nekünk ennyi keserű és gyerekes általánosítást, majd komoly arccal, önmagadat sajnáltatva még azt mondod rájuk, hogy ők a felszínesek?


"minden a külsőségekről, pénzről szól náluk"

"szánalmasak"

"dugáson kívűl másra nem is jók"

"mind csak az egóját fényezi"

"kegyetlenek"

"felszínesek"

"imádják kínozni, kihasználni a fiúkat"

"nincs olyan lány, aki a testén túl érne bármit is"


Ezek a te szavaid.


Próbálkoztál, csalódtál, megesik.

Szedd össze magad, mert a te fejedben vannak bajok.


F/26

2014. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Lifeishard ***** válasza:
Férfiként én is 17-es Válaszolóval értek egyet.
2014. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
A 17-es válaszoló bizonyára egy jóképű férfi, könnyen oltja le a kérdezőt, valószínűleg neked minden feltételed adott a sikeres csajozáshoz, de ettől még nem kellene leoltanod azokat, akiknek nem megy ez ilyen egyszerűen, mint neked!
2014. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem azért van leoltva, mert neki nem olyan könnyű, hanem azért mert gusztustalanul, szánalmasan nyilatkozik.
2014. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!