Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért én jövök be a csajnak...

Miért én jövök be a csajnak ha nem is ismer és mások szerint ronda vagyok, a haverom meg csajmágnes?

Figyelt kérdés

Haverral szoktunk beugrani hetente egy üzletbe. Iszonyat szimpatikus az eladó csaj, nagyon pozitív kisugárzása van, megfogja az embert. Ha van szerelem első látásra/beszélgetésre akkor engem megtalált.

Tudni kell rólam hogy 16 évesen volt 1 barátnőm, ami 3 évig tartott, azóta 4 éve gyakorlatilag semmi. 1-2 bulizós/ivászatos szex történt, de kapcsolat vagy randi nem. Nem vagyok a csajok kedvence, inkább haverként néznek rám, a barátom akivel meg lógni szoktunk, ő az igazi csajozógép. Nem látni egy hétnél tovább ugyanazzal a csajjal. Persze szerintem ez már beteges, de annyi leszűrhető hogy kedvére válogathat a nők között.


Nem is álmodoztam az eladó csajról, ilyen plátói dologba mentem bele, gondoltam kár beleélni magam ha még az egyszerűbb, kevésbé helyes csajok is durván lepattintanak.

Most hétfőn újra voltunk bennt az üzletben, szokásos 1-2 mondatos csevegés (Amúgy rám annyira nem szokott nézni inkább a haveromra. Az én tekintetemre elkapja a fejét általában és lesüti a szemét). Valamin utána jól összevesztünk a haverommal, mire a fejemhez vágta hogy nem tudja befűzni a csajt, mert én kellenék neki csak én olyan balfék vagyok hogy észre sem veszem.

Hát el sem hittem. Aztán miután kibékültünk újra elmondta hogy hetek óta próbálja megdönteni a csajt, de még csak "randizni" sem hajlandó vele. És mivel ő nagy csajozó, úgy látja a jelekből hogy valamiért én tetszem neki.

Én ebből SEMMIT nem vettem észre. De tényleg.


Most mi tévő legyek? Megmondom őszintén hogy félek a csajtól, mert nem is értem hogy mit akar egy ilyen tőlem? Nem tudom hogy elég leszek e neki, vagy lehet hogy többet lát belém mint ami vagyok? Eddig mindenki azt hangoztatta hogy keressek hozzám illő nőt (ezt nem definiálta senki) és próbálkozzak olyanoknál akik nem jönnek be egyáltalán és majd kialakulhat később szerelem.


Mit gondoltok? Van esélye a "modellcsajnak" és a "másodhegedűsnek"?



2014. ápr. 9. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen szimpatikus mindaz amit leírtál, és jó eséllyel barátodat pont a nyomulós, egoistának ható közeledése miatt utasította el.


Szerintem van esélyed.


Pénztáros lányokkal pedig nagyon könnyű ismerkedni, és ezalatt nem azt értem, hogy általánosítanék és könnyűvérűnek címkézném őket, hanem maga a foglalkozásuk miatt, ahogy te is írtad, a legnehezebb kiindulópont máris megoldott, a megszólítás.


Tanácsokat majd írnak mások, mit és hogyan tegyél, de nem hiszem, hogy szükséged lenne szájbarágós útmutatásra. Ha mégis, kérdezhetsz persze. :-)


Sok sikert!

2014. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem vagyunk egyformák, és talán mert a külső megítélése rendkívüli módon szubjektív?
2014. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyféleképpen derülhet ki mi a helyzet->beszélsz a csajjal. Ha elutasít akkor nem volt igaz amit a barátod mondott. Ha meg igaz akkor eleve nyert utad van. Nincs más utad mint rákérdezni. Add önmagad és ne a barátod szintjére menj. Kérdezd meg mit csinál hétvégén és ha semmit akkor elhívod randira vagy ahogy gondolod, csak tedd meg a lépést.
2014. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod miért van esélyed?

Mert haverod nyomul, és ha annyira jó nő a csajszi akkor sokan hajtanak rá, de a külseje miatt, és meg akarják fektetni. Mint cimborád. Te meg nem. Ellenben gondolom észrevette, hogy lehet veled beszélgetni, és lehet bejön neki a személyed, mert te nem nyomultál rá, hogy megfektesd. És sok feltűnően szép lány pont ezért pattint tipikus "jó pasikat" mert aki komolyabb kapcsolatra vágyik az a felszínes dolgon túllép. És értékesebb neki az amilyen vagy (Amilyennek tűnsz a szemében), mint ahogy kinézel.

Nekem is volt már kategóriákkal jobb csajom. Mert én rá mertem hajtani, de nem úgy közelítettem felé mint mások a környezetében, hogy de jó nő vagy, stb. hanem érdeklődtem a hobbija iránt, és ezzel érdekesebb lettem, mert az ő szemében nem a hatalmas mellei keltették fel a figyelmemet, hanem ő maga, az ember. Más kérdés, hogy vége lett, mert nem illettünk össze igazán, de összejöttünk, és együtt voltunk. És nem kigyúrt kockahasú csajmágneseknek mondta, hogy "Szeretlek", hanem nekem. Egyébként amennyire tudom már vőlegénye van és az sem egy csajmágnes. Valószínűleg vele is ezért jött össze, mert az esélytelenek nyugalmával ő is iránta kezdett el érdeklődni, nem a teste iránt, és pont ezzel nyerte meg magának. Pedig a csajnak voltak tényleg olyan fickói akiről sok lány álmodozik, de mindet lefikkantotta, hogy csak azt akarták, és félredugnak és soviniszták, mert jól néznek ki. Szerintem minden esélyed megvan, és ha ügyes vagy, nem csak randizni megy el veled, de akár komoly kapcsolatot is össze hozhattok. Én nem hagynám ki. Bátorság! Drukkolok!

2014. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam is volt olyan, hogy első látásra, beszélgetésnél nem volt éppen szimpatikus a srác, de aztán nagyon megkedveltem, pedig nem egy izompacsirta meg ilyenek. Egyszerűen megfogott a személyisége. Nincs mit tenni! Nem minden a külső, illetve mindenkinek más a szép. :)
2014. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nagy csajozógép voltam. A haverom meg afféle slepp. Egyszer egy nagyon aranyos kiscsaj akadt az utunkba. Persze egyből ráhajtottam, a csaj meg engem hajtott... El!

Még ma is (35 évvel később) a barátom felesége, és sokáig nem is nézte jó szemmel, hogy Sanyi velem barátkozik. Csak jóval később, mikor magam is megnősültem, és összejárt a két család, akkor árulta el, undorodott tőlem, mert előtte volt már dolga egy nőcsábásszal.

2014. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én most egy olyan srácba vagyok belehabarodva, aki emlékszem elsőre külsőleg nem fogott meg, de most már kb minden tetszik benne. Pedig csak kicsit ismerem, de valahogy kialakult a vonzalom. És nem egy mindenki által jópasi a srác... :) szóval ne írd le magad.
2014. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1 órával ezelőtt elhívtam .... Beszélgettünk és mondtam neki hogyha van kedve akkor lenézhetnénk a hétvégén a Balatonra, tudok egy jó éttermet. Azt mondta rá hogy BENNE VAN és mosolygott. Fel is írta a számát rögtön, a Facebookot nem nagyon használja ami nálam óriási plusz pont, mert alapból én sem szeretem a személytelen netes pötyögést egy nővel.


Mit ne mondjak, nagyon meglepődtem, kicsit zavarban is voltam, annyira felkészültem a visszautasításra. Nagyjából úgy képzelem hogy szombat délután elindulunk, sétálunk egy kicsit, utána beülünk az étterembe beszélgetni, utána talán még egy kis "romantikus séta" amikor már esteledik és hazaindulunk.


A legjobb barátom szerint ez nem túl jó első randi, plusz szerinte nem hagytam esélyt együttlétre sem. Mert így hogy "idegen" helyen vagyunk, nem tudunk felmenni egyikünkhöz sem. Hát most ez lehet hogy töketlenség, de én nem is kalkuláltam ezzel, nem ez az elsődleges. Ha majd a második vagy akárhányadik randi úgy alakul akkor úgyis megtörténik a dolog.


Mit szóltok? Tudtok valamit hozzászólni, esetleg valami meglátást hogy ne rontsam el a dolgot?

2014. ápr. 14. 09:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyit fűznék hozzá, hogy gratulació, hogy elhívtad és hajrá!!!! :))

Na meg annyit, h eszedbe ne jusson azon bánkódni, h nem lesz lehetőség vkihez felmenni! Az a barátodra vallana, és ne feledd, a csajnak ő nem volt szimpatikus. Szóval jó ez így, legyél kedves, add önmagad és mondd, h régóta nagyon tetszett már. Ennyi.:)

2014. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na látod mondtam, hogy beszélj a csajjal. Na de azért ő se semmi, hogy belement egy balatoni kirucanásba. Óvatosan az ilyennel.
2014. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!