Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem létezik olyan lány,...

Miért nem létezik olyan lány, aki képes lenne vonzódni egy alacsony, vékony fiúhoz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván létezik, csak nem biztos hogy ő a suli legszebb nője.
2014. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én alacsony vékony srác vagyok ( 165/55 ) és több barátnőm is volt. Az egyik lánnyal 3 évig jártam. Szóval létezik, csak keresni kell. 24F
2014. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ellentétét én is kérdezném: magas (200 cm), kicsit mackósabb fiúhoz? :/
2014. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem létezik olyan fiú aki képes lenne vonzódni csúnya/kis mellű lányhoz? Miért mindig idősebb pasi kell a lányoknak? Ezek is jókérdések...
2014. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ismerettségi körömben 2 páros van, ahol a lányok és a pasik is alacsonyak, vékony alkatúak. Ebből az egyik páros már 4 éve együtt van, és a pasi tényleg nagyon alacsony (160 cm körül, és nem, nem pénzes). Nem véletlenül vannak együtt ennyi ideje.

Az utcán is szoktam látni alacsony pasit, leginkább hasnlóan kistermetű lánnyal. Szóval szerintem igenis van remény, annyiból nehezebb neked, hogy leginkább az alacsony lányok közül válogathatsz csak.

2014. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most minden hasonszőrű kérdéshez válaszolok, csak mert na, nem ér, hogy a pasik emiatt nem tartják magukat jónak.

Nekem nem nagyon kéne magas pasi! 163 centimmel bőven elég, ha magasabb nálam, de azért jó lenne, ha 175 fölé nem nagyon menne, mert az már elég kényelmetlen nekem. És nekem nem probléma (sőt jó) ha vékony, szálkás, mert a végén még összetörne egy erős pasas.

2014. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!