Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak hogy felfigyelje...

Mit csináljak hogy felfigyeljen rám egy kicsit?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok már fél éve.Ő nem tudja,meg nem lényeg hogy kibe,de szeretném hogy pár percre felfigyeljen rám.Lehet hogy rossz témába írom,de ezt a témát látogatják a legtöbben.Szeretnék a csuklómon egy vágás csíkot húzni,csak addig hogy vérezzen.Csak egyszer,nem akarom rendszeresen,soha nem csináltam még és nem is fogom többször.Nem a csukló aljára szeretnék,hanem felülre,ahol nem annyira veszélyes az erek miatt.Szerintetek érdemes lenne csak 1x megtenni?

2014. ápr. 10. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélj vele sokszor. Pl. én a fiúkkal úgy szoktam hogy melléjük állok és megnézem hogy mit csinál, és (ha olyan) megmondom hogy ügyes.


Nehogy húzz egy csíkot a kezeden! Bolond vagy? Még a hege meg is maradhat...

az öncsonkítás nem megoldás!

Ha van kérdésed privibee írhatsz :)

2014. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hmmmm, nem értem teljesen. de egy valami eszembe jutott. nekem volt egy barátnőm. ő rendszeresen vagdosta is magát(tudom, te csak egyszer). borzasztóan kiábrándító volt, mikor megtudtam. végül szakítottam vele, mert én ettől rosszul vagyok. szerintem a fiúk nagy része nem hogy felfigyelne, el is kerülne téged egy ilyen után. érdekelne mit zajlik le a fejedben, hátha tudok segíteni. írj nyugodtan privit! előre is köszönöm a bizalmad.
2014. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!