Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy introvertalt pasinal...

Egy introvertalt pasinal mibol szurhetem le hogy bejovok-e neki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Introvertáltként írom, hogy ugyanabból, mint bárki másnál.

Nem autisták vagyunk, ahogy szellemileg visszamaradottak sem.


Egyszerűen kevesebb időt igénylünk mások társaságában.

Ahol más eltérés is van, az már nem csak simán introvertált.


Sok szerencsét! :-)

2014. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakrabban nézek rád, mint másra. Magadra ismersz? Na látod.
2014. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a kérdés, hát nem tudom. Én ilyen férfi vagyok, de egyben félénk is. Azt figyeltem meg, hogy ha valaki tetszik, akkor egyszerűen nem merem még tartósan nézni sem, mert még attól is zavarba jövök, hogy nehogy esetleg a szeme sarkából azt higgye az illető, hogy állandóan őt nézem. És ezek a gondolatok már nagyon idegesítőek, nemhogy nem merek senkit megszólítani, de még huzamosabb ideig figyelni sem azokat, akik tetszenek. Az a legnagyobb baj, hogy az emberek nem látnak egymásba, nem tudjuk, hogy mire gondol a másik.
2014. ápr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem biztos, hogy baj, kedves előző.

Én introvertált nő vagyok, és nem is ez a baj, hanem, hogy szégyellős vagyok, és igen, én is észrevettem magamon, hogy nem merek még ránézni se arra, aki tetszik, annyira zavarba jövök. Így nem is sokminden történt velem szerelmi téren, csak amikor erőt vettem magamon. Én igyekszem változtatni, legyél bátrabb te is! Maguktól nem jönnek a dolgok, tenni kell értük.

2014. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az, ami ellen soha nem tudtam tenni, mindig is ilyen voltam. Ha ennyin múlna, hogy csak úgy meg tudok változni, akkor már réges-régen változtattam volna ezen. És ez a félénkség nálam nemcsak a nőkkel kapcsolatban van, hanem úgy általában véve is az vagyok. Az is baj, hogy a férfiaktól várják el a kezdeményezést, én meg ugye, pont férfi vagyok. De még kezdeményezni sincsen hol, mert akikről azt írtam, hogy tetszenek, hát ismerkedésre nem éppen a legalkalmasabb helyeken szoktam látni őket.
2014. ápr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!