Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálnak akkora ügyet...

Miért csinálnak akkora ügyet abból, ha csak szexelni akarok, nem érdekelnek a kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Egy jó lány barátra vágyom, akivel időnként dugunk jó nagyokat. Még csók, ölelés, simogatás ilyesmik beleférnek, csak ne legyen az ember láncra verve. Amúgy is olvastam, hogy az ember nem egy társra van rendelve, hanem minél többel kell dugnia, ez a természetes. Ezért csalják meg sokan egymást, ezért nem szabad kapcsolatban lenni, csak dugni kell szabadon. :D
2014. ápr. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

2 napja volt a kérdés!

Ha még visszaolvasni is lusta vagy, akkor meg ne csodálkozz.

2014. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát jólenne, ha így lenne... de sajnos a lányoknak kapcsolat kell, a fiúknak meg kufirc... énis alig bírom magam visszafogni... amíg nem éli ki magát a fiú/férfi, addig szerintem nem lesz normális a kapcsolata sem...
2014. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezt nem tudom hol olvastad de nettó hülyeség. Nézd meg hogyan éltek az emberek többezer évvel ezelőtt. Az a természetes, nem vagyunk mi hörcsögök.

Egyébként meg ha lenne egy csöpp eszed nem így gondolkodnál.

2014. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyvtárakat lehetne megtölteni annyi hülyeséggel ami le van írva. Most komolyan ha én azt olvasom valahol hogy Magyarországon igazából alien-ek uralkodnak attól az már igaz is lesz? Ennyire nem lehetsz hülye kérdező.
2014. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!