Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Értelmes, normális 20 év...

Értelmes, normális 20 év körüli srácok, hol vagytok elveszve?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, akivel lehet beszélgetni, nem a plázacicákat hajtja, humoros, de tud komoly is lenni ha kell.. Léteznek még ilyen srácok? Ha esetleg szegedi, az már csak hab lenne a tortán :)

2014. ápr. 10. 20:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
írj 25 vagyok, de nem szegedi :)
2014. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Jelen, de budapesti. És most írtam rá arra a bizonyos lányra aki tetszik ^^
2014. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Hideg. Nagyon hideg!
2014. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
győri vagyok de azt tapasztalom hogy normális lányok sincsenek már.aki meg annak mondta magát két levél után vissza sem írt.én meg csak néztem hogy most ilyenkor mi van.nem értem őket.volt pár nagyon rendes kedves lány akivel jól elbeszélgettem neten csak ők meg debrecen felé vagy az alföldön laknak.pedig rajtuk tényleg látszott az hogy normálisak és értelmesek.nem tudom ott lent az ország déli mi a helyzet:) errefelé elég elkeserítő.
2014. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Itt a szomszédban lakik egy 22-24 éves lehet. Jó fej, aranyos, ráadásul jóképű is. Hozzám sajnos fiatal, és persze szomszéd sràc is. Házi nyúlra nem lövünk.
2014. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

4-es: Vannak normális lányok, csak keresni kell őket :)

5-ös: Nem túl sokat segítettél...

2014. ápr. 10. 21:47
 7/37 anonim ***** válasza:
én el vagyok veszve a pokolban... sorry!
2014. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Kérdező gondolom te magadat normálisnak tartod. Szerinted téged mi tesz azzá? (nem kötekedésből kérdezem)
2014. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:

Elvesztem az élet ösvényén.

Lehet egyébként nap, mint nap melletted sétálnak el csak te nem veszed észre őket, mert nem tűnnek ki a tömegből. Ha lenne a homlokukon egy fekete pont akkor meg nem mernél kezdeményezni vagy igen?

2014. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

9-es: Az, hogy lehet velem értelmesen beszélgetni, megértő és segítőkész vagyok, általában jó kedélyű, de tudok komoly is lenni. És ezt nem nagyképűségből mondom, mások is leginkább ilyennek tartanak. És valami hasonló tulajdonságú srácot keresek, de elég reménytelen, legalábbis olyat találni, aki emellett szingli, és érdeklem is.

10-es: Vicces vagy :) Ha egy olyan ember jönne velem szemben, akinek fekete pont van a homlokán, akkor valószínűleg kicsit megijednék tőle...

2014. ápr. 10. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!