Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők arra panaszkodnak nem...

A nők arra panaszkodnak nem lehet normális, igényes, értelmes stb. pasit találni. Én meg arra, hogy ilyen nőt nem lehet, akinek erre lenne szüksége és ő maga is olyan! Szóval, hölgyek/lányok, hol is vagytok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Márpedig van ilyen.
2013. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez nagyon relatív, kinek mi a normális és magát mindenki annak tartja...ebből indulj ki :)

Mert MIDNEN humanoidnak van kettő alaptulajdonsága, ha más nem is: Önzés és önérzet.

2013. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noydra ***** válasza:
Lehet, csak téged nem tartanak normálisnak...
2013. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én baráti köreimben senki nem panaszkodik ilyesmire. Szerintem ne valami falusi diszkó cigi-szünetelő luvnyái között tarts közvélemény kutatást, és jobb eredményt kapsz majd. Aki pedig egy nemre általános következtetéseket próbál levonni, az sikeres ember nem lehet.
2013. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Neked mi a normális??? ...Na mesélj:))))

30/n

2013. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én megértelek, 20 év alatt én is ilyen kérdéseket tettem fel, de közeledve a 30hoz úgy vagyok, hogy nem nehéz egy értelmes lánnyal összejönni egy értelmes pasinak, csak jó helyen kell keresni, merni kell lépni és meg kell ismerni a másikat, mert nem csak az első 1 másodperc számít.

De ehhez egy bizonyos érettség is kell pasi és nő részéről, nem csak mondani a dolgokat, hogy rendes lánynak/pasinak könyveljenek el az idegenek aztán egy hülyével összejönni. (mert abban a korban azt kívánod és azt hiszed meg tudod váltani a világot és a pasit is)

2013. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaza van a Kérdezőnek,egyetértek vele.Én sem találok ilyet hiába keresgélek bármerre,de már megszoktam az egyedül létet is bőven,szóval egyre jobban kezdek letenni róla,hogy valaha is találok ilyet.
2013. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Bénák vagytok.


P!na után sírni meg szánalmas.

2013. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az nem s panaszkodás. Hadicsel :)
2013. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon relatív elvárások. Nem mindenkinek ugyanazt jelenti a normális, igényes, értelmes. Például nyugodtan mondhatjuk, hogy az emberek nagy százaléka értelmesnek mondható, hacsak nem súlyosan szellemi fogyatékos.
2013. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!