Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi az igazság?

Szerintetek mi az igazság?

Figyelt kérdés

Ha eddig csak olyan szép vagy nem szép lányoknak jöttem be tudomásom szerint, akik magukat amúgy is rondának tartják, meg nem is nézik valami sokra magukat, tele vannak önértékelési zavarokkal, akkor az azt jelenti, hogy tényleg ronda vagyok?

A szép lányok, akik tudják, hogy szépek azok rondának, nyominak neveznek és esélyt sem adnak nekem, bár ilyen kegyetlen hülye pitsákból nem is igazén kérek, hadd dugjanak cigókkal meg egyéb arcokkal.


2014. ápr. 10. 22:39
 1/4 Noydra ***** válasza:
Ebből honnan tudjam, mi az igazság? :D
2014. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani, ha nem látunk.

Az én pasim se adonisz, de mégis olyan magabiztossága van lazán levett a lábamról....

2014. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nos, mielőtt valaki félreértené, magam nem tartom se szépnek se csúnyának, 2 évig nem volt barátom, még ismerkedés se. Csak szerencsés lettem.
2014. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazság odaát van!
2014. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!