Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bunkóság=őszinteség? Miért...

Bunkóság=őszinteség? Miért fáj mindenkinek ennyire az igazság?

Figyelt kérdés

Az elmúlt néhány hónapban elegem lett a gyerekkori jó barátaimból is. 15-20 éve ismerem őket, de most hogy komoly kapcsolatuk lett, valahogy elfelejtekztek rólam, noha nekem mikor volt barátnőm, és ők voltak a sz*rba, mindig elmentem velük szórakozni.

Brutálisan őszintén elmondtam nekik mit gondolok a kapcsolataikról, ez a 10x ujrakezdett de közben 3x megcsalt meg se vele se nélküle dolgokk nemmm...

Egy másik eset: szintén cimborám, és akkora papucs lett egy csaj miatt, hogy kvázi csettint, és ugrik, bármikor, bárhova. Mondtam neki, hogy irányít a csaj, johogy kényelmes neki egy olyasvalaki akit bármikor előhúzhat.

Éssakkor itt megint énlettem a bunkó szemétláda, "hozzánemértő"....jahh nemhát...

Csak mindneki akkora gyalázatos, papucs, kis lagymatag lett azért mert kaptak p*ncit.


Bárkinek elmondom a véleményem, a csajnak is: " figyi, te mit játszod itt magad, olyan fejed van mint egy fazéknak, kövér is vagy, és nyomod itt a szűzk/rvát, meghogy te 100 pasinak kellesz. néztélmár tükörbe?" hangzottak el számból a szavak, mert nembírtam már a nyálas, magasztos stílusát. Természetesen megint én lettem a tróger bunkó, és 3 pasinak csináltam sztem jó estét akik utánam "vigasztalták" XD

Nem meglepő hát hogy magamra hagytak a cimbik. S mivel nincs társaság, nicns haveri kör, ezért nem tudok ismerkedni sem.

A kérdés tulajdonképpen az is lenne, hogy az őszinteségemmel, és a kimondott gondolataimmal elüldöztem magam mellől az embereket, vagy csak talán sosem voltak ők igazi barátok?!

Nem voltam mindig ilyen. De az elmult idők sikertelenségei, nameg az hogy flegmán, és szánakozva néztek rám a lányok, ha véletlen emg mertem őket találni valamivel...nah neeee....Fordítottam, sportba, munkába ölöm minden erőmet, és sértek meg bárkit, aki nincs tisztában azzal, hogy hiába van l*k a lába között, azért még nem kell elszállnia magától....

23/F



2014. márc. 8. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
őszinteség nem egyenlő bunkósággal. csak nálad
2014. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Bunkózás és őszinteség közt a hatalmas különbség a közlés módja.

Ha egy keserű, proletár barom módjára közölöd a véleményed, akkor nyilván bunkónak fognak tartani és ott fognak hagyni a fenébe. Félre ne érts, én is szoktam így beszélni emberekkel, de nem olyanokkal, akikkel még akarok...

2014. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pontosan te vagy az,akinek alaposan tükörbe kéne néznie.Rakd rendbe az önértékelésedet,az önbizalmadat,és máris máshogy látod a dolgokat.
2014. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az emberek voltak rosszak, de komolyan.


Nekem 5 nagyon jó gimis barátom van, akikkel közel 10 éve tartjuk a kapcsolatot és lassan 15 éve ismerjük egymást annak ellenére hogy sokunk már más városban él.


Szoktunk reflektálni egymás életére és hasonlóan nyíltan és őszintén (legalábbis hatunkból 2-3-an ilyenek vagyunk) és ezek hosszabb távon sosem ártottak a társaság kapcsolatának, még ha néha hirtelenjében valaki magára is veszi a kritikát.

2014. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a barátaidnak megmondtad, hogy mit gondolsz, az nem baj, de tálalhattad volna szebben is. Értem, hogy másképp nem jutott volna át talán az üzenet, de nem kellett volna megsértened őket.

Lehet azért is bosszantotta őket annyira amit mondtál nekik, mert tudják ők is, hogy igaz, de még nem képesek belátni.

A csajoknak meg azért sem kellett volna beszólnod, mert ezzel a barátaid választását bíráltad. Tehát majdhogynem nem is a csajokat, hanem a barátaid rossz ízlését fejtetted ki a továbbiakban.

Kulturáltan is megmondhattad volna, bár azt is tudom, hogy vannak olyan emberek "ami a szívemen a számon" típus, de jobban meg kellene gondolnod, hogy mit veszthetsz egy ilyen vélemény nyilvánítással.

Az, hogy mennyire vagytok/voltatok jó barátok csak ti tudjátok igazán és, hogy ez mennyire befolyásoló tényező.

2014. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

miért?jobb lett volna körítve megmondani?

ebből a nyálaskodásból van elegem. hogy hirtelen mindenki akkorát gondol magáról.


szóval a hiba alighanem bennem van, s nem a környezetemben?

és midnezt csupán azért, mert megmondom mit gondolok.

mert megmondom azt, hogy pl. aza csaj akiről szó volt a kutyának se kéne ha nemlenne p/nci a lába között?

2014. márc. 8. 21:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
na majd csak kibújik a szög a zsákból....
2014. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
itt is fröcsögsz, abból áll a kérdésed. benned is van baj
2014. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
és azlenne a baj, hogy hányok attol, hogy az emberek félreteszika büszkeségüket, a férfierényüket, és válnak egy irányított kétlábon járó f/sszá, csakmert akkor kapnak p/nát?
2014. márc. 8. 21:35
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
most is fröcsögsz. frusztrált vagy.
2014. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!