Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatal lányoknak miért nem...

A fiatal lányoknak miért nem jó egy fiú sem szinte, miért ennyire válogatósak, felszínesek, főleg a külsőt tekintve?

Figyelt kérdés
Lehet azért nem értem, mert fiú vagyok és külsőre elég sok lány tűrhető, de persze lehet msá vagyok, mert nekem a személyiség számít igazán, a külsőben elég, ha elmegy és kész, nem kell tökéletes cicaba, remélem érthető, hogy értem. Csak,ha egy lány jó fej és nincs durávn elhízva simán tudok vonzódni hozzá, de a lányoknál mintha minden a külsőről szólna, ezek szerint ennyire fontos a magasság, testtömeg és helyes, férfias pofika? Míg mi fiúk inkább a belsőt nézzük, külsőre meg túl sok lány is bejön, de személyiségre, szinte egy sem felel meg nekem.
2014. ápr. 10. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivan?
2014. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Figyelj, lányként had tartsam már fent a jogot arra, hogy megválasszam ki érdekel. Ez erős általánosítás.
2014. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos ilyen ez a generáció...az ilyen lányok akiket te is kedvelsz nem ilyen feltűnőek. Lehet néha észre se vesszük őket még ha ott is vannak...
2014. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem hazugság azt állítani, hogy van, aki nem nézi a külsőt. Én nem hiszem el senkinek (és itt most az érdek kapcsolatokat zárjuk ki), hogy olyan emberrel van együtt, aki külsőre egyáltalán nem tetszik neki, és nem is tetszett sose.


Nálam ez úgy működik, hogy az alapján kezdek ismerkedni, hogy megtetszik valaki. Ha később szimpatikus is lesz, tetszenek a belső tulajdonságok is, akkor alakulhat ki valami komolyabb. De attól, hogy tetszik valaki, még lehet egy tirpák paraszt, és akkor nem jövök vele össze, hiába ő maga a görög isten.


Nincs ideálom, nem az alapján válogatok, hogy valaki barna és magas, vagy kék a szeme, vagy 80 kiló. Első ránézésre vagy tetszik valaki, vagy nem. Ha nem, akkor nem állok le ismerkedni, randizgatni, mert felesleges. Ha az első percben nem tetszik, akkor később sem fog, és lehet, hogy rendes, meg kedves, vagy a nagy Ő-t találnám meg a személyiségében, sosem tudnék úgy vonzódni hozzá, ahogyan kellene. Nálam a "nagy Ő" fogalmához hozzájár az is, hogy tetszik, amit látok minden nap, és vonzódom hozzá, nem csak az érzelmek vannak meg, hanem a kémia is.

2014. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem előző kettő ti rosszak vagytok szövegértésből. Nem azt írta, hogy neki nem számít a külső."...ha egy lány jó fej és nincs durván elhízva simán tudok vonzódni hozzá...". Szerintem ebből bőven kiderül, hogy számít neki a külső is.
2014. ápr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
De nem értitek meg,hogy nem azzal van baj,hogy van aki nem tetszik nekik,mert hát előfordulhat ilyen.Hanem azzal,hogy a fiúk/férfiak felső 10%-a tetszik csak nekik állítólag és a többit semmibe veszik,mintha ott sem lennének.Ez nem csak tizenéves korosztály,huszonéves lányok/nők pontosan ugyanezt csinálják.A jóképű,bunkó gyerekekkel jó nekik,a többire magasról tesznek,és bizony egyetemen is ezt tapasztalom,ahol "elvileg" értelmesebbek vannak.
2014. ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Szóval baj, ha valaki épp kedveskedik? Régen pofán vágták a bunkó pasikat nemhogy még utánuk futnak...
2014. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Valószínűleg azért lehet, mint ahogy már leírtam, hogy első nálam is a külső. Mondhatnám a sablonos "a külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol" dumát. Van benne igazság, ha a saját tapasztalataimat nézem. És átlagban azért megegyezik a közízlés - ezt mutatja az is, amiért ti panaszkodtok. Azt a réteget kapkodják el a nők elsőként, aki úgy átlagban jól néz ki, és mondjuk 10 nőből 7-8 azt mondja rá, hogy rendben van külsőre (de ez fordítva is igaz,a nők közül is a "jónők" kelendőek, ne tagadjátok).


És ha valakinek már van egy párja, aki tetszik neki, és szereti, miért foglalkozzon olyannal, akihez nem vonzódik egyáltalán? És vehetjük a szingliket is. Miért kezdjen el ismerkedni fűvel-fával, ha nem jönnek be neki? Én most épp szingli vagyok, főiskolás, nap mint nap több száz korombeli fiúval (ők még nem férfiak...) találkozom. 2 év alatt volt időm végignézni a repertoárt és kijelenthetem, hogy egy olyan sincs köztük, akit vonzónak tartanék. Nyilván ez egyéni ízlés kérdése, hisz sorba jönnek össze-szakítanak-párt cserélnek az emberek körülöttem. Ezek szerint ők bejönnek egymásnak.


És igen, rám is igaz az alábbi: "a többit semmibe veszik,mintha ott sem lennének". Miért vegyem őket bármibe is? Mint ember, mint csoporttárs, mint haver, mint munkatárs persze észleljük a körülöttünk lévő embereket, de nem lenne reális elvárni azt, hogy minden ellenkező neműre potenciális jövendőbeliként tekintsünk.

2014. ápr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fúúha...ha mindenki úgy gondolkozna mint a #10es válaszoló akkor ki fog halni az emberiség! Kedves 10-es válaszoló nem gondolod hogy ez egy kicsit gáz? Te nem ismerkedsz senkivel meg úgy rendesen csak ha potenciális pasi? Vannak neked barátaid egyáltalán? mert a fősuliról valószínűleg nem túl sok lehet..
2014. ápr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a nők 90%-a a férfiak 10%-ra bukik! arra a 10%-ra akik kiemelkednek a többi közül. az iskolában a csúnya és a szép lányok is a 30-fős osztály 1-2 leghelyesebb fiúját szeretnék maguknak megszerezni... a többivel meg max elbeszélgetnek, vagy inkább bunkóznak velük!

kivételt képez a 30 körüli nők közül egy értelmesebb korosztály aki ebben a korban már családot akar ezért egy megbízható férfit választ, amolyan biztos döntést aki nem hagyja ott és nem veri meg stb... persze sokaknak még ennyi idős korukra sem jön meg az eszük és ugyanúgy elszo*pják egymás elől a fas*zt mint fiatal korukban! tele az oldal olyan kérdésekkel amelyekben a szerető elszereti a feleségtől a férfit. nyilván a foglalt fa*rok jobban ízlik neki, mert amúgy is olyan kevés férfi van ebben az országban...

2014. ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!