Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan fiatal...

Vannak itt olyan fiatal lányok, akik nem túlsúlyosak és mégis magányosak, miért nincs pasitok? Válogatósak vagytok vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nice try.
2013. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
h itt vannak-e, azt nem tom.. de nekem vannak ismerőseim..
2013. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted ez az egyetlen oka hogy valakinek nincs kapcsolata?? Attól mert valaki vékony, attól lehet bűn ronda. Attól, mert valaki duci lehet gyönyörű szép(egyik barátnőm is...)
2013. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam válogatósnak és szerintem nem súlytól függ, hogy ki magányos és ki nem az.

Amúgy eddig még nem volt senki olyan akinek úgy tetszettem volna, hogy ő is nekem, ergo még nem volt soha kölcsönös a dolog.

2013. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Vékony vagyok, nincs senkim, mert válogatós vagyok (nem külsőleg!), önbizalomhiányom van, zárkózott vagyok.
2013. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem azért, mert jelenleg nem akarok pasit. Sok más sokkal fontosabb dolog van az életemben. Nem fér bele sem lelkileg sem idő szempontjából.


22l

2013. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már volt pasim, de most azért nincs mert nem akarok. Nem sorolom a párkapcsolatot a legfontosabb dolgaim közé.
2013. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, nem vagyok csúnya, kicsit talán válogatós vagyok, de nem a külső tekintetében. 21L
2013. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A 3-asnak teljesen igaza van. Utálom ezt a rohadt a mai világot... minél jobban hasonlítasz egy csontvázra, annál szebb vagy, hol van ebben a logika? Egyébként megsúgok egy titkot: nem csak a lányok válogatósak, hanem a fiúk is. Kivétel persze mindkét nemben akad.
2013. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én elvből vagyok szingli, ha megtalálnám azt a valakit akivel ősznte kapcsolatom lehetne, akkor belevágnék, de azt vettem észre, hogy itt minden csak az érdekről szól, az összes kapcsolatnak van szinte célja, ha körbe nézek a baráti társaságomba, egy két kivételtől eltekintve, vagy azért vannak együtt, mert nem akar unatkozni, vagy van kinél lakni, vagy elviszi nyaralni, vagy mert szerez neki gyakorlati lehetőséget stb... nah nekem ez nem kell :( - inkább egyedül
2013. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!