Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit erzek iranta, es o mit...

Mit erzek iranta, es o mit erez irantam?

Figyelt kérdés

Egy evvel ezelott megismertem egy fiut facebookon. Jol kijottunk egymassal, bar nem keveset vitaztunk, de 10 perc utan kibekultunk mindig. O is tetszett nekem, es en is neki. Harom honapig beszelgettunk, par alkalommal talalkoztunk is. Nem volt koztunk intim kapcsolat, csak szajrapuszi es kezenfogva setalas. Ennyi. Nem jartunk, de mar kozel jartunk ehhez is. Ami kozenk allt, az volt, hogy bekavartak... Illetve ot befenyitette egyik ismerosom, ezert megszakadt a kapcsolatunk majdnem egy evre. Nem voltam kiborulva, hogy nem beszeltunk, max. 1 hetig. De tultettem magam rajta hamar.

Most pedig ebben az evben marciusban idokozonkent lajkolta a kepeim neha-neha, aminek bevallom, orultem, es szamitottam ra, hogy irni fog. Meg is tortent. 2 hete irt, hogy kezdjuk ujra, mert ertelmetlennek talalja, hogy emiatt vege lett mindennek. Ebbe beleegyeztem, mert ugy ereztem, hogy meg mindig erzek valamit iranta...

Multhet kedden talalkoztunk, szajrapuszi es kezenfogva setalas volt. Mondtam neki, hogy ez korai volt, ezt nem kellett volna. Kozoltem vele, hogy hagyjuk az egeszet, ugyis nehez eset vagyok, keressen valami olyan lanyt, aki nyiltabb. Azt mondta, hogy valami olyat lat bennem, amit mar reg nem latott mas lanyba, es akarmilyen nehezen vagyok megkaphato, akkor sem fog lelepni, megeri ram varni, es tetszik neki, hogy ilyen vagyok. Itt most nem csak a szexre kell gondolni, hanem a parkapcsolatra is ugy magaban.

Ez mit jelent? Tenyleg komolyan vesz es erdeklem OSZINTEN? Es en mit erzek iranta? Magam sem tudom eldonteni, de azt tudom, hogy nem akarom elvesziteni. En 15 eves vagyok, o 17.

Bocsi, hogy hosszura sikeredett, es elore is koszi a valaszokat:)


2014. ápr. 11. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

őszintén szólva, fogalmam sincs

egyikőtöket se ismerem, nem tudhatom hogy komolyan veszi-e vagy te mit érzel

erre nem is lehet rendes választ adni, bocsi

2014. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj , adhatsz neki egy esélyt.De ha ugy tunik csak kihasznál akkor hagyd a fenébe.
2014. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!