Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy ugyan úgy fog érezni irántam mint én ő iránta?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki elég rég óta ismerek, komoly kapcsolatot szeretne velem. Én az ismerkedés alatt, teljesen beleszerettem, és ezt ő is tudja. Azt mondta nagyon, kedvel, és jól érzi magát velem, mondhatná, hogy szeret, de nem úgy ahogyan én őt, viszont komoly esélyt lát arra, hogy idővel ő is ugyan úgy fog szeretni engem, ahogyan én őt. Azt mondja képes lennék elérni, hogy szeressen. Szerintetek ennek mekkora a valószínűsége? Megéri foglalkoznom vele, vagy törődjek bele, hogy bizonyára nem fog tudni szeretni.
2013. júl. 26. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van esély rá hogy ő is teljesen beléd szeret. De én egy ilyen helyzetben nem érezném magam jól, nem akarnék arra várni hogy háátha lesz valami. Egyébként is, a fiúknak mindig az kell aki elérhetetlen. Szóval szerintem próbálj meg kevésbé reménykedni, beszélgess vele meg minden de ne azt lássa, hogy bármikor megkaphat. Nem tudhatod, meddig húzza még az agyadat.
2013. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, komoly kapcsolatot szeretne, azt mondja szerinte a szerelem idővel alakul ki minden kapcsolatba, nem feltétlenül, kell meglennie már az első pillatattól fogva. Ezzel én is egyet értek, csak nem tudom fog-e tudni szeretni. Abban nem kételkedem, hogy akarna, csak abban hogy képes lesz-e rá.
2013. júl. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!