Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak alfahímként mutatko...

Miért csak alfahímként mutatkozva lehet a lányokat ágyba vinni vagy vonzalmat elérni? Miért nem kell egy lánynak sem egy gyengéd, érző szívű, kedves, humoros omegahím?

Figyelt kérdés
Mert nem könnyű ám játszani ezt a menő legényt, egy idő után belefárad az ember, de amint önmagam leszek újra csak egy sikertelen senki vagyok, akitől futnak a lányok. Úgy látszik hazudgálnom kell meg játszanom a szerepet, ha sikeres akarok maradni a lányoknál. Valamiért a gyengéd fiúk nem vonzóak a lányok szemében, de ha köcsögösködöm, veszekedek, bunkózok, időnként meg kedves és humoros vagyok, az meg bejön nekik.
2014. ápr. 12. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
"hazudgálnom" itt meg is álltam az olvasásban...nekem ennyi elég is volt.
2014. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csajok omegából csak a zsírsavat szeretik sajnos.
2014. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Jó nagy hülyeséget amit írsz.

Normálisan kéne viselkedni velünk, csak amit ti gyengédnek, érző szívűnek gondoltok, az valójában egy rakás szerencsétlenséget jelent. Nagyon nem ugyanaz.

2014. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tán te sem ott keresgélsz, ahol kéne :)
2014. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés,mintha csak én írtam volna.Mert ez jön be nekik,és aki nem ilyen az le van szarva magasról...
2014. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogyan azok a csajok is le vannak sz.rva, akik nem ebbe a kategóriába tartoznak.
2014. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!