Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivel tudnám elérni hogy...

Mivel tudnám elérni hogy bejöjjek neki?

Figyelt kérdés

Van egy olyan alaphelyzet, hogy nekem tetszik egy fiú akit nem ismerek, de szeretném megismerni.

Sokak szerint szép lány vagyok és kedves (biztos van benne valami mert nagyon sok udvarlóm van és még csókolózni sem csókolóztam szóval a r-banc téma nem rám illik), de még sincs annyi önbizalmam, hogy tuti tetszenék neki rögtön külsőre.

Ha nem teszem neki külsőre annyira akkor milyennek kell lennem, hogy belsőre bejöjjek neki?

Köszi előre is a választ!


2014. márc. 2. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyen a srácnak bejön.
2014. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szóval az alaphelzyet az, hogy van egy csóka aki tetszik neked. de azt a csókát te nem ismered személyesen, szóval csak látni szoktad. valószínűleg ő is látott már, és kialakult benne egy kép rólad. de te nem tudod eldönteni, hogy most bejössz-e neki vagy sem. ha MAGAD szerint is szép vagy, akkor már több önbizalmat nem tudsz gyűjteni:)

szóval itt az ideje, hogy megszólítsd. esetleg a lightosabb lehetőség, ha csak szemezgettek, bazsalyogtok, mint az idióták:) -de most tényleg.

ha olyan szép vagy, mint írtad(sok udvarló) akkor nagyon rossz benyomást nem tehetsz neki, legfeljebb nem vagy az esete, ennyi, és nem több. mély levegő, bátorság. aztán hajrá!:)

2014. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!