Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Melyik típusú nőt...

Férfiak! Melyik típusú nőt választanátok?

Figyelt kérdés

1) Kedves, közvetlen, bújós, barátságos,inkább "lányos-lányos hobbik, lányos témák" érdeklik, naív, kicsit szétszórt, spontán, mindig kimutatja az érzelmeit, sok barátja van, eléggé nyílt, melegszívű, szeret szórakozni, kicsit gyerekes, irányítható, nem szeret konfrontálódni, inkább ráhagyja a másikra a dolgot egy kapcsolatban, a humorérzéke:érti és szereti a poénokat, de abban is inkább a "lightosabb" műfajúakat. Megvan a magához való esze, de nem igazán villog vele. Gyerekeket, állatokat szereti, de még nem akar családot, inkább csak flörtölget (nem r*bi módjára). Néha inkább kicsit füllent, csak megmaradjon a béke.


2) Kívülről igencsak hidegnek tűnik, nem barátságos-inkább csak udvarias, nem kedveli a fizikai kontaktust (barátokat ölelgetni-csókolgatni), lányos és fiús hobbijai is vannak (pl. hímzés, de lövészet is), nagyon rendszerezett, abszolút nem spontán, mindig jó előre megtervez mindent, nem mutatja ki az érzelmeit, hidegfejű, érettebb a koránál, nem befolyásolható, "erős karakter", a kapcsolatokban sosem alárendelt, szeret vitázni (a szó nemes értelmében), nehezen lehet meggyőzni valamiről, rendkívül kritikus, nincs/kevés barátja van, nehezen lehet elnyerni a bizalmát, sosem jár szórakozni, inkább otthonülős-könyveketbújós-fajta, a humorérzéke kifejezetten szarkasztikus, abszurd, fekete, ontja magából a poénokat, olykor "malac" vicceket is. Okosabb mint a környezete, ezt többször hangsúlyozza is. Sokkal nehezebb elnyerni a barátságát, nem könnyű természet, de akit megszeret, azért tűzbe menne (mesélték róla, hogy nem egyszer elő is fordult), rendkívül lojális, de idegenekkel akár még hidegségéből fakadóan akár arrogánsnak vagy kegyetlennek is tűnhet. Szereti kimutatni, hogy mennyire okos, és brutálisan őszinte. Gyerekeket, állatokat szereti, pár éven belül akar családot, sosem flörtöl, az ismerkedést is nagyon komolyan veszi, ha nem látja értelmét egy kapcsolatnak bele sem kezd, vagy rögtön kiszáll, akár az első randi után közli, hogy nem egymásnak vagytok teremtve, max. barátság, a szex csak sokadlagos kérdés az életében.


Nektek melyik típusú nő szimpatikus? Melyikkel ismerkednétek meg szívesebben? Melyikkel terveznétek hosszútávra?

Korotokat írjátok le, légyszí'!


2014. ápr. 12. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem lehetne összekutyulni?
2014. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

2.


30+F

2014. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz dönteni, a szövegek első része alapján az 1. nyerő, a második részében viszont a 2.
2014. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szóval egy ESFP vagy egy INTJ?

Mivel a másodikkal jóval több közös vonásom van ezért inkább ő. Az első lány "ritmusát" én nem tudnám felvenni, nem az én világom.

2014. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
a második jó is lenne, de ha a szex nem fontos számára akkor nem kell!
2014. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Mindkét típusban van jó és rossz. Mindenkinek jár egy esély szerintem szóval mindkettő típussal kipróbálnám aztán majd ahogy alakul. 19/f
2014. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... a második leírás meglepően jól illik rám, eddig mégsem tapasztaltam, hogy ez bárkinek is bejönne. Sőt...


L/20

2014. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
1,
2014. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is keverjük össze a 2-t. Legyen a 2. de legyen bújós is. Egyedül az hiányzik nekem abból. Úgy már szívesen megismerkednék vele.

F/21

2014. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az első. Nem szeretném, ha a kapcsolatom örökös viaskodásból állna.
2014. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!