Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiként, hogy legyen jó...

Férfiként, hogy legyen jó férfias kisugárzásom a nők felé? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el Paksra és látogasd meg a 2-es blokkot védőruha nélkül.
2014. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Húzd ki magad, legyen szép a járásod, a tartásod sugározzon erőt. Mosolyogj bátran, önbizalommal.

a hangod legyen erős, határozott, ugyanakkor kedves.

ne használj olyan nőies szavakat, mint szió, bocsi stb.

2014. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bocsi mitől nőies? Meg a hangjával az ember mit kezdjen, ha egyszer nem olyan erős? Komolyan kérdem.
2014. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Határozottság, előzékenység, udvariasság. Nagyjából ennyi már elég, de persze nem olyan egyszerű kivitelezni, mint leírni. Ezek ugyanis az embernek alapvető személyiségjegyei kell, hogy legyenek.

Nem az a lényeg, hogy mit csinálsz, hanem az, hogy hogyan. Például meg lehet hívni egy nőt italra úgy, hogy azt érezze, hogy te alárendeled neki magad és kiszolgálod (nem férfias, hanem papucs viselkedés), és úgy is, hogy azt érezze, hogy ő egy csodálatos nő, aki megtisztelve érezheti magát, mert vonzónak találja egy olyan nagyszerű férfi, mint te. Persze itt is át lehet esni a ló túlsó oldalára és beképzeltnek tűnni. És még mindig ugyanarról az egyetlen tevékenységről beszélünk!!

2014. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves 85%-os, igazad van, a bocsi nem is nőies, egyszerűen csak idióta.

ha egy férfi úgy kezdi, hogy bocsi, én már komolyan mondom, hogy le is írtam. annyira férfiatlan ez a kifejezés, minden vonzalmam elillan, ha valaki ilyen szavakat használ. ez van, ez az ösztön.

a kérdező azt kérdezte, hogy legyen férfias.

Hát egy magas hangon elrebegett bocsi biztos, hogy nem fog segíteni.

A hangjáról nem tehet senki, ez igaz. de van összefüggés a hang meg a testtartás, a határozottság között. próbáld ki.

én, mint nő, szintén tudom változtatni a hangomat, és észrevettem, hogy ha bizonytalan vagyok, sokkal vékonyabb.

egy hang lehet erősebb attól, ha valaki edzi magát, edzi a testét, a jellemét, nem egy puhány/ lusta/ határozatlan/ bizonytalan valaki. van összefüggés. talán én erre érzékenyebb vagyok, nem tudom. De egy határozatlan, erőtlen hangú férfi nekem nem vonzó. ha magasabb is a hangja, akkor is tud erőt, tartást kifejezni, ha valakinek olyan a jelleme.

2014. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!