Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véleményetek? Szerintem az a...

Véleményetek? Szerintem az a legjobb ha a fiú őszinte a lányhoz és önmagát adja. Felesleges mutatnia azt hogy milyen nagy csajozós, megjátszania magát mert előbb vagy utóbb úgyis kiderül róla minden és az sokkal rosszabb.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 20:00
 1/9 viktorvarga ***** válasza:
nemtudom
2014. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
Attól függ mire megy ki a játék :)
2014. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem ezt úgy ha a fiú összeakar jönni a lánnyal.
2014. ápr. 13. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
És miért lenne rosszabb?
2014. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
Értem ezt úgy, hogy csak meg akarja dugni vagy többet is szeretne e tőle...
2014. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot szeretne.
2014. ápr. 13. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos, hogy csajozós e vagy sem? Ha kiderül róla, hogy nem csajozós az olyan nagy katasztrófa?
2014. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második. Bármikor, mikor adtam a nagyfiút, a f"szagyereket, hatalmas arcal, akkor sikerem volt. Mikor normálisan álltam hozzá (és ezt ne úgy értsd, hogy papucs lettem, sótlan, nyámnyila stb.), akkor semmi. Ezt rengeteg ismerősöm is pontosan ugyanígy gondolja.
2014. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a volt barátommal pont azért mentünk szét, mert "túl nagy" csajozós volt. Konkrétan a szemem láttára csapkodta más lányok seggét... Alig egy hete hogy nem járunk, de ő azóta már 2 lánnyal is járt -.- Szóval szerintem inkább álljon hozzá "normálisan" a dologhoz.
2015. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!