Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, egy ilyen csajt leszólít...

Fiúk, egy ilyen csajt leszólítanátok, vagy milyen lányhoz mennétek oda?

Figyelt kérdés

[link]

view/140414/

nikee_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]

view/140414/

nikee_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Csak egy "igent" vagy egy "nemet" + hogy miert mennétek/ nem mennétek oda hozzá? Szerintetek ilyen egy szép, csinos lány?


2014. ápr. 14. 00:28
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Ha nem te vagy a képen engedélyt kértél hogy felhasználhasd ilyen közvéleménykutatásra a képeit?


Ha te vagy, nem akarlak jobban lealázni mint az előttem szólók, úgyhogy én is csak azzal értek egyet, hogy olyan mintha egy kiöltözött, kikent-kifent bohóc lennél... primitív kisugárzással valóban. Ha az utcán lennénk, biztos te lennél az a fajta csaj aki 180fokos kilengésekkel rázza a seg.gét és úgy közlekedik. És hát.. nem az a fajta csaj vagy ránézésre aki szép erkölcsöket ápol, if you know what I mean.

2014. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Nem, ugy nez ki mint valami muanyag baba.
2014. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
A szemoldok es a piercing visszataszito
2014. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok, de úgy tudom, hogy amelyik képet felrakják a netre, azt bárki felhasznáhatja. Egyébként nem gondoltam volna, hogy így leszóljátok. Nem ismerem mondjuk személyesen, de én hiszem, hogy "ribi" lenne.
2014. ápr. 14. 14:33
 46/47 anonim ***** válasza:
ki ez, a mr. bean nőnek öltözve?
2014. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
hogy néz ez ki? behánytam majdnem nekem nincs ekkora szemöldököm 23 éves fiú létemre
2014. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!