Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen fiú,...

Én vagyok az egyetlen fiú, aki nem talál személyiségre vonzó, szerethető lányt? Miért nem elég csak a lyuk nekem?

Figyelt kérdés
Próbáltam, simán leszopattam ingyen egy csajt például, de mégsem lettem boldogabb tőle, valahogy hiányzik a lányokból valami, valahogy olyan sekélyesek, nincs bennük semmi szerethető, csak a testük vonz, de ha megszólalnak egyből megutálom őket és lenézem őket. Buták is, nem is érzem úgy, hogy idevaló vagyok, talán egy idegen lény voltam előző életemben egy másik bolygón vagy, hogy is mondjam, alapból sok emberi butaságot nem értek meg, olyan taszító a legtöbb ember. Egy-két értelmessel találkoztam, akik hozzám hasonlóan látták a dolgoakt, de ők is 99%-ban fiúk voltak. A lányoknak csak a teste vonzó, mégis többre vágyom, mert különben már beértem volnna prostikkal is, mégsem vagyok boldog.
2014. ápr. 14. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
You must be new here.
2014. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy iskolázott, lehet h okosabb vagy az átlagnál és azért gondolsz minket butának, de keress máshol akkor csajokat, ahol okosabbak vannak, és azért nem vonz senki, mert talán nem is akarod igazából megismerni a személyiségét, amit egy idegen lát rólunk, közel sem az, amilyenek egy sráccal tudunk lenni ....
2014. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!