Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki talál könnyebben előbb...

Ki talál könnyebben előbb párt magának egy nagyon csúnya, de nagyon jó, okos ember vagy egy nagyon helyes, de nagyon buta ember?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
az utóbbi
2014. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a Mai világban buta embert hamarabb találsz mint okosat :DD
2014. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is az utóbbi. Az persze más kérdés, hogy végül ki jár jobban hosszabb távon az életben.
2014. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de buta és csúnya ember is rengeteg van, de szép és okos emberből is van egy pár. nem sok, de azért vannak
2014. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyes nem talál magának párt, maximum csak barátokat.

A csúnya nem talál magának senkit.

Az okos talál maga mellé kocka barátokat.

A buta meg ivócimborákat. :D

2014. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi könnyebben talál párt, az előbbi viszont könnyebben tartja meg, akit talált.
2014. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem minél kifinomultabb valaki, annál nehezebben talál magához megfelelő párt, mert kevés ember veszi a fáradságot, hogy folyamatosan művelje testét-lelkét-szellemét. Így az egyszerűbb emberek könnyebben találnak magukhoz való egyszerűbb embert, mert belőlük több van, és talán annyira nem is válogatnak.

Kedves kérdező, azért ne aggódj, mert a kérdésből látszik, hogy még egyelőre nem vagy te sem olyan kifinomult. Szóval vannak esélyeid bőven.

2014. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A csúnya nem talál maga mellé párt,hiába okos vagy bármilyen lehet.Ha nem néz ki jól,manapság akkor bukta van az életben.Saját tapasztalat,én még csúnya sem vagyok tényleg,de egyszerűen egy lánynak/nőnek sem kellek. :/ Hiába vagyok én értelmes,okos,vagy igényes.

Míg aki jól néz ki,hozzá meg kb. sorban állnak a csajok,és felajánlkoznak nekik...

2014. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!