Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tizenéves lányok bizonyos...

A tizenéves lányok bizonyos kor után visszavesznek az elvárásaikból? Jól látom a dolgot?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy sokan csak várják a szőke herceg, de hiába, mert ha az el is jön magasról le fogja őket szarni, ha nem felelnek meg igen magas elvárásoknak külső tekintetében. Előbb utóbb rájönnek, hogy ha szebb lányok is vannak a környezetükben azok fogják vinni azt a kevés alfahímet, aki az összes követelménynek megfelel kinézetre, ők pedig egyedül maradnak. És amikor ezt belátták, lejjebb adnak az igényeikből és kevésbé vonzó fiúknak is lehetőséget adnak, csak hogy ne maradjanak egyedül, mert az egy idő után már kínos számukra. Gondolok itt olyan 15-16-17 év körüli lányokra akiknek nem volt még komoly kapcsolatuk. És ahogy telnek az évek, már nem telik el sok egyedül töltött idő két kapcsolatuk között, mert lejjebb adták az igényeiket és nem a külső adottságokra helyezik már a hangsúlyt mert többnyire nem az okozza egy kapcsolat végét, inkább csak a kezdeti szakasznál dominál. Ugye?

2014. ápr. 14. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Oregem,te tudsz vmit. Hany eves vagy? :D 17/L
2014. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 CptTomato ***** válasza:

Komoly kapcsolat ennyi idősen? :D (15-17)

LoL


De amúgy nem úgy mondanám hogy lejebb adják az igényeiket...

Képzeld el úgy hogy minden lány (de a pasik is csak nőkkel)....

egy tökéletes pasit akar szőke herceg fehér lovon... aztán szépen lassan rá jönnek hogy lehet a barna szebb..... meg hogy nem is biztos kellkigyúrtnak lennie... meg mittomén....alakul az izlésük....

Ismétlem a pasik is ilyen 24-25 éves korra véget ér a folyamat kb. :) legalábbis nállam.


F/27

2014. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Persze.

Mert tizenévesen elkezd szőrösödni a puncijuk, és nőni a cicijük, és hirtelen nagylányok lesznek, dívák, a világ legszebb női, sőt, egyenesen A NŐK.

Utána rájönnek, hogy mégsem... :)

2014. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, és nem vettem vissza tizenéves korom óta, sőt, bővültek a preferenciáim.
2014. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha racionálisak, akkor külső szerint rangsorba rendezik a lányokat és a fiúkat az osztályba és ez alapján kiszámítják, hogy körülbelül milyen csávó jut majd nekik. Nemde?
2014. ápr. 14. 18:10
 6/18 anonim ***** válasza:

"Ha racionálisak, akkor külső szerint rangsorba rendezik a lányokat és a fiúkat az osztályba és ez alapján kiszámítják, hogy körülbelül milyen csávó jut majd nekik. Nemde?"


Atyaúristen... kiégtem. :'D

2014. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez szerintem pedig így kell csinálni. Mindenki próbálja csak ki!
2014. ápr. 14. 18:14
 8/18 A kérdező kommentje:
*Ezt
2014. ápr. 14. 18:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan sekélyes, mint te.
2014. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez azoknak szól akik szőke hercegre várnak.


Upside Down Kingdom, te szimpatikus vagy nekem. Van barátod?

2014. ápr. 14. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!