Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Feladjam a barátságunkat...

Feladjam a barátságunkat azért mert nekem nagyon bejön?

Figyelt kérdés

Van egy srác osztálytársam, akivel mostanság eléggé jóban lettünk. Szóval bírjuk egymást. Viszont nekem nagyon bejön, és talán én is neki, mert olyanokat szokott mondani, hogy cuki, édes vagyok.

Ha közölném vele, hogy tetszik, akkor vagy összejönnénk, vagy nem és akkor beégetném magam, és még a barátságunk is tönkre menne. A randizást, járást az nehezíti, hogy 1 fejjel magasabb vagyok nála. Én már ott tartok, hogy engem nem zavar, de ha őt zavarja, akkor az már megint rossz.

Bepróbálkozzak nála?


2014. ápr. 15. 19:11
 1/4 anonim válasza:

Hello !

Szerintem közeledj hozzá ,mint pl:. próbáld megölelni vagy simogasd és még a végén ő fog szerelmet vallani neked ,ha nem viszonozza akkor szerintem csak barátkozik :)

Sok sikert.

2014. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Amugy volt olyan, hogy simogatott.

2014. ápr. 15. 19:41
 3/4 anonim válasza:
Ez csak attól függ, hogy hány éves vagy.
2014. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15.
2014. ápr. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!