Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kell tennem, hogy ne...

Mit kell tennem, hogy ne tűnjek megközelíthetetlennek a fiúk/férfiak szemében?

Figyelt kérdés
L
2014. ápr. 15. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod azt, hogy annak tűnsz? F
2014. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom. :D Van olyan csaj aki számomra megközelíthetetlennek tűnt, aztán "megközelítettem" nagyot is koppantam.
2014. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert voltak akik azt mondták,azért nem mernek kezdeményezni mások.
2014. ápr. 15. 23:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyitnod kell, beszélgetést kell kezdeményezned és érdeklődési jelzéseket kell küldened felénk. Ennyire egyszerű ez.
2014. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne tűnj ridegnek.
2014. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Ne legyél rideg és kimért, mosolyogj sokat. Nevess. (De ne nyeríts).


Bár gondolom itt nem az egyszerű halandók figyelmére vágysz hanem a 190+ cm menő izomarcokra. Na ahoz lekell tenned az asztalra ezt azt (popsi cici satöbbi)

2014. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akárki figyelmére. Nem kell semmi 190+kigyúrt ésatöbbire gondolni :)
2014. ápr. 15. 23:26
 8/11 WheneverYouWant ***** válasza:

Vagy lehet hogy nem is tűnsz annak csak egyszerűen nem akarnak közeledni feléd.

Általában mindig azt írom le válasznak ami először eszembe jut. Most az jutott eszembe mikor közép suliban egy lány meg akart ismerkedni velünk.. Ilyen full sminkes cicababák voltak, mindig együtt jártak mindenhová meg csattogtak végig a magassarkúban a folyosón mint a lovak. És egyszer a büfében voltunk és mellettük ettünk és az egyik lány odafordult hozzánk és a haverom elkezdett vele beszélgetni . Bemutatkozott utána mind2-önknek de engem rohadtulde nem érdekelt... egyszerűen nem tetszenek az ilyen lányok akik ilyen cicababásan viselkednek meg úgy öltöznek. És a haveromat se nagyon érdekelte de Ő hülyítete tovább meg viccelődött vele. És nem is akkor hanem később úgy időről időre hallottuk hogy másokkal hogy beszél a lány meg mikről és teljesen normális volt.. Ha tudom hogy olyan nem csak a külsőből ítélem meg akkor szivesen beszéltem volna vele addig is...

Kicsit bonyolult talán megérteni de ebben látok most párhuzamot a kérdéseddel kapcsolatban.

2014. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon sokat jelent, ha sokat mosolyog és könnyed, laza tud lenni a leányzó :) ha ezek mellé még csinos is akkor nagy eséllyel felfigyelek rá és elhívom randira.
2014. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha tetszel nekik, és most nem bizonytalan gimnazista srácokról beszélünk, akkor odamennek hozzád. Ez a megközelíthetetlennek tűnsz szöveg vigasztalás...
2014. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!