Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan meleg fiu aki...

Van itt olyan meleg fiu aki teljesen meleg és már teljesen elfogadta magában hogy más, és ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és szivesen ismerkednék,barátkoznék hozzám hasonló meleg srácokkal. irjatok privátban. és ha csak szexet keresel ne irj. provokatív emberek léci ne avatkozzatok bele nem vagyok kivancsi a velemenyetekre. köszönöm

2014. ápr. 16. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Az ilyen gondolkodásmód miatt tart itt Magyarország, gratulálok, csak így tovább! Ez az értelemi színt nem kis teljesítmény.
2014. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Én el nem tudom képzelni mi vonzót talál egy fiú egy másik fiúban. Én is látok nap mint nap sok jóképű srácot, de eszembe nem jutna rámozdulni valamelyikre. Egyszerűen lehangoló még elképzelni is. Neked ugyanilyen lehangoló, ha lányokkal kezdesz? Csak próbálom megérteni..
2014. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az ilyen kérdéseknél az első válaszoló általában egy ilyen idióta...:) Ezeknek fáj az élet.
2014. ápr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ha látok egy jokepü srácot nem kattanok rá vagy ilyesmi, nemtom honnan veszel ilyeneket!
2014. ápr. 16. 01:00
 5/17 A kérdező kommentje:
és igazábol nem hangolodok le ha egy lánnyal smárolok és énis látom hogy meik csaj dögös és azokat általában meg is nézem szoval. nem lehangolo
2014. ápr. 16. 01:03
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Akkor te olyan biszexuális féleség lehetsz, nem csőb*zi.
2014. ápr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
teljesen meleg vagyok.. csak a felfogásom hasonlit egy normális emberhez:)
2014. ápr. 16. 01:11
 8/17 A kérdező kommentje:
pl. elitélem a melegfelvonulást és teljesen az mellet állok aki tüntet ellene. mivel a melegeknek fell kellene fognijuk hogy ez nem tetszik mindenkinek és ha provokálák ezt a dolgot akkor csak rosszabb lesz. és rühellem az olyan melegeket akik azt hiszik hogy mert melegek nekik nem kell megismerkedni sszex elött és egyböl csak a szexen jár az agyuk.
2014. ápr. 16. 01:15
 9/17 A kérdező kommentje:
miért kell ezt a szar kérdést figyelned ha nem érdekel az egész? nemtom mitkell csinálni hogy észrevedd magad.
2014. ápr. 16. 01:21
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyeld az oldalt nappal. Van pár meleg még itt rajtad kívül. (nem utalás, hogy én is az vagyok mert nem vagyok)


Ui.: Nem is tudom, hogy egyes emberek miért ilyenek. Ha elfogadóak lennének a világ változásaira, akkor lehet felvonulás se lenne.

2014. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!