Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesten hol lehet ismerkedn...

Budapesten hol lehet ismerkedni 15-18 éves normális meleg sráccal? 16/F

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok sok barátnőm volt már, senki nem hinné rólam, hogy meleg vagyok. Szeretnék nagyon egy normális lehetőleg nem feminin, helyes srácot akivel haverok lehetünk és együtt is lehetnénk de társkeresőkön ilyet nem lehet találni. Van itt ilyen srác? :)

2014. ápr. 15. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
ha "sok barátnőd volt már", akkor meleg nem igazán vagy, az a "meleg" definíciójából következik.
2014. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem volt rossz velük, de egy fiúval tudnék csak boldog lenni:) bocs ezt tényleg elfelejtettem írni!
2014. ápr. 15. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor te biszex vagy nem meleg
2014. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

KÖNYÖRGÖM ne azon lovagoljatok hogy milyen beállítottságú vagyok!


de amúgy meleg vagyok!:) sok barátnőm volt már, de egy lányba sem tudnék szerelmes lenni. ha biszex lennék akkor nem keresnék fiút, mert megkapnám azt egy lánytól ami boldoggá tenne:)

2014. ápr. 15. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha már ennyire ragaszkodsz a melegedéshez akkor ne használd az "F" jelzőt. Tudod ez a FÉRFIT jelöli ez pedig rád nem illik, semmilyen szinten(16,kezdőbzi)
2014. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A melegek között vannak férfiak és nők. (és ennyi) Akinek ezek közül farka van, az használja az F betűt, akinek meg nunija az az N betűt, akármennyire is sérül egyesek önérzete emiatt.:D


Tematikus társkeresőn érdemes próbálkoznod kérdező.

2014. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vanni van, de pl. én, Biharból írok.
2014. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!