Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért itt ismerkedtek?

C0r3 kérdése:

Miért itt ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már kismillió ismerkedős kérdést láttam, és még mindig nem tudom megérteni, hogy miért itt ismerkednek egyesek. A kérdésem pusztán az lenne, hogy ez miért jó bárkinek is? Oké, beszélgetsz valakivel. Ha netán fel akarsz szedni valakit, semmi esélyed sincs találkozni vele, hisz 99%, hogy az ország másik felében lakik, a maradék 1% pedig nem szívesen találkozik akárkivel. De tegyük fel, hogy csak unatkozol. Akkor miért nem nézel sorozatokat,hallgatsz zenét? Nem tudom megérteni. :D Valaki világosítson már fel,miért kell gyakorin ismerkedni. (16F)

2014. ápr. 16. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne? Egy próbát megér :D
2014. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert csak. Próbáld ki és megtudod :P
2014. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy esély sincs találkozni. Találkoztam már innen emberekkel. És zenét eközben is tudok hallgatni.
2014. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%
Mert kis gempás gyökerek :D Énsem értem , de amúgy sokuk csak figyelemhiányos, és otthon / iskolában nem kapják ezért itt kuncsorognak egy üzenetért. hogy pirosan világítson az üzenet ablak.
2014. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Kiegésziteném még azzal, hogy leginkább a buzák nyomulnak itt is!
2014. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van lehetősége máshol ismerkedni,illetve nagyon minimális,ezért.Meg ha megpróbálja legalább van esélye valamire,akár egy jó beszélgetésre is...
2014. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert kanosak és dugni szeretnének :) L
2014. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nagyon sok kedves, okos, értelmes és intelligens ember is van itt a sok elvetemült idióta mellett, akikkel nagyon jó beszélgetni, sokat lehet velük nevetni és olykor sokkal jobban tudnak tanácsot adni a dolgokban mint azok akik esetleg közel állnak az emberhez....illetve néha jobban megnyílik az ember "idegeneknek" és szívesebben mondja el gondját-baját mert jóleső érzés ha meghallgatnak....és ki tudja hogy mi lesz egy ilyen ismeretségből? :)
2014. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok, hogy nincs lehetősége ismerkedni? Tekintsünk el azoktól az extrém körülményektől, hogy háziőrizet,meg börtönbüntetés. Az utcára csak ki tud menni, nem? :D Csak vannak osztálytársai,és ismerősei. Le merném fogadni, hogy tud ismerkedni, csak élőben persze nehezebb, mert ott nincs 5perce, hogy minden gondolatát megfogalmazza. Szerintem még mindig kicsit fura ez a netes ismerkedős dolog, de lehet hogy velem van a baj. :)
2014. ápr. 16. 14:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a nyolcas válaszolóval.Hozzáteszem ismerkednék szoboszlói emberekkel.25f/hszob
2014. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!