Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért itt ismerkedtek?

C0r3 kérdése:

Miért itt ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már kismillió ismerkedős kérdést láttam, és még mindig nem tudom megérteni, hogy miért itt ismerkednek egyesek. A kérdésem pusztán az lenne, hogy ez miért jó bárkinek is? Oké, beszélgetsz valakivel. Ha netán fel akarsz szedni valakit, semmi esélyed sincs találkozni vele, hisz 99%, hogy az ország másik felében lakik, a maradék 1% pedig nem szívesen találkozik akárkivel. De tegyük fel, hogy csak unatkozol. Akkor miért nem nézel sorozatokat,hallgatsz zenét? Nem tudom megérteni. :D Valaki világosítson már fel,miért kell gyakorin ismerkedni. (16F)

2014. ápr. 16. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az utcán ismerkedni és meglátod majd téged néznek elmebetegnek :)
2014. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát figy nekem azért volt jó, mert ismertem meg a barátomat, akivel 5 hónapja vagyunk együtt, és nem az ország másik feléban lakik, hanem 20 km-re tőlünk, és egy mstmár jó barátomat is itt ismertem meg, aki szintén nem talik tőlem nagyon messze, tehát nekem igenis jó volt az h itt ismerkedtem :) hisz 2 nagyon jó embert ismertem meg :) 17L
2014. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még Kérdező, és idealista :)


Majd ha dolgoznod ÉS egyetemet kell végezned mellette, mert otthonról nem tudnak támogatni a tanulmányaid alatt; majd ha orvosként egyik 24 órás ügyelet éri a másikat, plusz a napi dolgaid, plusz esetleg a magánrendelésed is van; majd ha ilyesmi élethelyzeteket megtapasztalsz, akkor rájössz, mennyire buta ez a kérdés, amit ide kiírtál :)

2014. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Többen írták már korábban, hogy itt találták meg a párjukat, úgyhogy gondolom reménykednek a többiek is.
2014. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ismerkedésnek számít az utcára kimenni?


szerinted ki a fene nem küldene el a pi_csába, ha ismerkedni próbálnál?

2014. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!