Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » De hát egyszer élünk, nem?...

De hát egyszer élünk, nem? Voltatok már spontának, pont ebből kifolyólag?

Figyelt kérdés
Miért félünk sokat kezdeményezni, amikor simán lehet, hogy egy mondattal sok boldog hónapot szerezhetnénk magunknak? Miért csak a szemezés meg találgatás, álmodozás van? Úgyis olyan hamar elmegy az egész, minek mindig szerencsétlenkedni?

2014. ápr. 16. 17:06
1 2
 1/12 Sulek Péter ***** válasza:
100%
teljesen jogos de sok pasi bátortalan sajnos
2014. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem, viszont elutasítás annál több.
2014. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

" de sok pasi bátortalan sajnos"


Még mindig kevésbé, mint a nők, akik szinte SOHA nem kezdeményeznek...

2014. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék spontán lenni ha lenne itt szoboszlói spontán lány.
2014. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Férfiak, ti megijednétek, ha szemezés helyett odamennék és lesmárolnálak egy buliban? Elegem van már a hülyéskedésből, tudom, hogy tetszettem neki. :/

Gyökeres változtatást akarok. Szóval? Vagy ez már nagyon durva?

2014. ápr. 16. 17:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel akkor nem ijednék meg
2014. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
47%
Szívemből szólottál!
2014. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ kérdező,szíven találtál..sajnos. én lány vagyok,és túl sokat gondolkodtam már azon, amit leírtál..:( Pont ez az, hogy egy kis bátorság, vagy kinek mi hiányzik, és lehet hogy sokáig együtt lennék egy sráccal boldogan...:( De mamlasznak érzem magam amiért nem megyek oda hozzá,meg ilyesmi....de végülis, azt a pasinak kéne éreznie...de egyenjogúság van,szóval:( most pont ebben a módban vagyok, úgyhogy nagyon át tudom ezt érezni...sajnos nálam nem a megfelelő srácok tudnak 'tökösebbek' lenni, merészebbek, nem azok ők akik nekem is bejönnek.

egy eset a napokban történt meg velem, hogy egy srác kinézett magának a buszmegállóban, nagyon bámult, azt hittem oda fog jönni, de nem így lett, pedig láttam rajta hogy nem csak azért nézett,mert mondjuk volt barátnője, de szépnek talált vagy ilyesmi. nem mondom hogy nekem nagyon bejött, de a srác nem tudhatta hogy van-e esélye vagy nincs...simán odajöhetett volna, nem veszített volna, sőt.

2014. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:

Csináld :)

Felszabadít, boldoggá tesz, önbizalmat ad stb.:)

2014. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jajajaj

köszi

2014. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!