Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyerekesség? Kérdésed túl...

Gyerekesség? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Lányok,nektek mi számít gyerekességnek?

Osztályfőnököm cseszeget folyton,hogy gyerekes vagyok.

Ma pl volt egy bírósági látogatásunk,ahol szabadon kérdezhettünk a bírótól,mire nekem a kérdésem annyi volt,hogy "az ukrán határon behozott 50 kg mennyiségű kokain után mennyi adót kell fizetni?"...hát gondolhatjátok,utána meg is kaptam,hogy "nagyon látni rajtam,hogy még gyerek vagyok"...szóval,szerintetek ez gyerekesség volt?Vagy nektek mi számít annak?


17/F



2014. ápr. 16. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
És mennyi adót kell fizetni?
2014. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát az a durva, hogy a férjem pont ilyen...:P 28 éves, és egyfolytában hülyeségeket magyaráz, szörnyen gyerekes...:P Szerintem nálad még nem gáz, nála néha már idegesítő...:P
2014. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem gyerekes hanem buta vagy... szó szerint 17 évesen ennyi agyad van? 1-2 év és érettségizel ember...

1. Kokaint nem lehet behozni,kereskedni se lehet vele..... milyen adó??? Ha elfognak akkor büntetést kapsz érte...

Mert azt csak csempészni lehet be.

Max akkor lett volna értelmes a kérdés ha : 50kg csempészet kokain lefoglalása esetén milyen büntetés várható?

Amúgy meg ezek mind fent vannak a neten...

2014. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

utolsó,látom neked meg humorérzéked nincs :DDDDD


érettségi?mint ha annyira érdekelne engem az érettségi koma :D


1;köpni nyelni nem tudott,egész végig azt se tudta milyen rendezvényen van

2014. ápr. 16. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:

13-14 éves fejjel vicces volt


17/F

2014. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
knock knock
2014. ápr. 16. 21:37
 7/10 Hanariko ***** válasza:

Ha nem érdekel az érettségi, akkor majd sok szerencsét az álláskereséses. (nem gonoszságból, de tényleg)

Amúgy ez nem gyerekesség, tényleg buta kérdés volt, ne haragudj.

A gyerekességet meg (remélhetőleg :D) kinövöd majd, néha még én is az vagyok, pedig már 20 éves vagyok.

Egyébként felnőttként is lehet bizonyos helyzetekben gyerekesnek lenni, de tudni kell, hogy mikor kell komolynak és felelősnek lenni.

2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hanariko ***** válasza:
*álláskereséshez
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
aki az iskolát csak tanulással tudja elvégezni az megélni is csak a munkából fog :)
2014. máj. 8. 20:04
 10/10 A kérdező kommentje:
na de knock knock
2014. máj. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!