Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk! Ti hol ismerkedt...

Lányok, fiúk! Ti hol ismerkedtek? Diszkók, koncertek, kocsmák kizárva!

Figyelt kérdés
Ha te az vagy, akinek el kell magyarázni miért vannak e helyek csípőből elutasítva, akkor ne is írj/olvass tovább! Aki viszont tudja, az írhat hol szokott.

2014. ápr. 16. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gondolom azért vannak kizárva mert ilyen helyeken valóban nehezebb,de a diszkó az még határeset.Tömegközlekedés,fesztiválok,iskola,forgalmas utcák,terek,és az internet van még a lehetősêgek között:)
2014. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
+gyorsétterem,bár,rendezvények;)
2014. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Gondolom azért vannak kizárva mert ilyen helyeken valóban nehezebb."


Rátapintottál a lényegre! :) De nem határeset, MÉG AKI ODA JÁR IS azt mondja normális és pláne tartós kapcsolatot ilyen helyeken kialakítani szinte képtelenség!

2014. ápr. 16. 22:11
 4/17 A kérdező kommentje:
De ezt valahogy nagyon nem tudom elképzelni, hogy értetted: "forgalmas utcák"... :D
2014. ápr. 16. 22:13
 5/17 A kérdező kommentje:
Csávókám odamegy a forgalmas utcán a kiszemelt csajszihoz: "Mizu! Megveszed a fúrót?" :DD
2014. ápr. 16. 22:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Neten, volt, hogy suliban, munkahelyen, de szoktam olyat is, hogy pl. lépcsőn megkérdezek csajokat, hogy segíthetek-e cipelni a b*szott nagy bőröndjüket, hátha beindul a kommunikáció. :) De egyébként meg sikerélményem nem sok van, normális lányt találni szinte képtelenség. :(
2014. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a furcsa világot, mégis mi a f.asz kell a mai csajoknak?!
2014. ápr. 16. 22:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sokszor ők maguk se tudják, mit is akarnak. Rengeteg kudarcot beszedtem, pedig nem vagyok bunkó, meg kimondottan ronda sem, nagy igényeim sincsenek, de ezekből is inkább egyre csak lejjebb adok, és tényleg próbálok a lehető legtöbb embernek esélyt adni, hiába.
2014. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gyakran járok múzeumba, kiállításokra, vagy csak elmegyek kóricálni a városba, leülök valami parkba olvasni stb. Nem vagyok túl nyitott, de ha egy normálisnak tűnő, korombeli srác megszólítana, nem verném fejbe és rohannék el :)
2014. ápr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet koncerten ismerkedni? Még jó hogy én egy fesztivál koncertjén találkoztam 3 éve a párommal. :)

20N

2014. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!