Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hölgyek hogyan működik...

CptTomato kérdése:

Lányok, hölgyek hogyan működik ez nálatok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy , mikor juttok el arra pontra hogy ismerkedtek bárkivel független nem független, egy éjszakás vagy vagy hosszútávú egyszóval "bármilyen" pasival? Eddigi tapasztalataim alapján kétféle nő van ilyen szempontból aki makacsul ragaszkodik ahhoz amit elképzel (külső, belső, morális tulajdonságok) illetve akinek mindegy bár az ilyenek nagyon ritkák illetve a +1 kategória bár ilyenekkel sose ismerkedtem túl sokáig azok akik azt mondják/tüntetik fel maguk mint az egyik csoport,de a másik féleképp viselkedik.

2014. ápr. 17. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyjál már a hülyeségeddel!
2014. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek azért ilyen éles kategóriák...

Én mindenkivel ismerkedem, még azzal is, aki pl külsőre nem az esetem, de jófej. Aztán vagy lesz belőle vmi, vagy nem. Bár elsőre sosem én vagyok a kezdeményező.

2014. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek konkrét elkézeléseim egy, a részemről megismerni kivánt férfivel kapcsolatban. Mivel kinőttem már a tini korszakból jócskán, így már sokkal másabb dolgok, tulajdonságok és értékek fontosak számomra mint fiatalabb koromban. Ezzel korántsem azt akarom mondani hogy a külső nem számit....mert igen is, valamilyen szinten fontos hiszen nálam az első benyomás, az, hogy milyen összképet látok magam előtt nagyon sokat számit. De sokkal nagyobb és hangsúlyosabb szerepet kapnak a belső értékek, a humor, az őszinteség, a figyelmesség, kedvesség stb. Így végül is nyitott vagyok és szivesen elegyedek beszélgetésbe intelligens és értelmes férfiakkal, mert sose lehet tudni mi lesz belőle :)
2014. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!