Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha szeret és tudja hogy én is...

Ha szeret és tudja hogy én is szeretem miért nem lép? 14/L

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba és megtudtam h ő is belém. Ő már tudja hogy szeretem. Eltelt 2 hét de nem beszéltünk erről. Mindenről beszélgetünk de sosem hozza fel ezt a témát! Ha tudja hogy szeretem akkor miért nem lép???
2014. ápr. 17. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert még ő is gyerek..
2014. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehethogy kicsit fél....talán kicsit neked kellene erre a térre terelned a beszélgetést, úgymond "átvenni az irányítást"...ha nagyon kell neked egteszed :D sok szerencsét!!!
2014. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%

Hát nem tudom..

De én velem is így volt,osztálytársamba szerelmes lettem,és ő is belém..mindig beszélgettünk erről..és mondtam neki,hogy hagyjuk abba,mert még fiatalok vagyunk mind a ketten..kiszerettünk egymásból..de nekem most már lassan 2 hónapja van barátom..akibe szerelmes voltam..neki mondtam el először..nagyon örült,hogy boldog vagyok..és egy baráti puszit adott nekem:) mondom neki,hogy baráti puszi nem is létezik,de ő mondta,hogy kettőnk között van baráti puszi:) mondom neki,hogy oké..

2014. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De menyjek oda hozzá szerintetek én és hozzam fel én a témát???
2014. ápr. 17. 15:54
 5/5 anonim válasza:

Aha! Mondjuk mondd azt hogy:

-Azt hallottam hogy tetszem neked? Ez tényleg igaz? Mármint jó hír lenne!

Ennyi! A többi rajta múlik.

2017. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!