Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet esélyem a...

Szerintetek lehet esélyem a menő srácánál?

Figyelt kérdés

Még novemberben elkezdett udvarolni a suli legmenőbb sráca.Bejelölt facebookon,rögtön rám is írt,tök jól elbeszélgettünk,tényleg nem az a szokásos ˝jajde menő vagyok,de értelmiségi szintem nulla˝srác.Tényleg nagyon értelmes,normális fiú.Néhányszor beszélgettünk suliban is meg neten is,nagyon aranyos volt,meg sokat bókolgatott. Ez így rendben is lett volna,ha épp nem tetszettem volna a legjobb barátomnak..Elkezdett féltékenykedni meg hisztizni,úgyhogy döntenem kellett közülük..Persze rosszul döntöttem,így utólag rájöttem..Hagytam a menő srácot,mert tetszett a barátom is..

Aztán januárban összejöttünk a legjobb barátommal :) 2 hónapot voltunk együtt,aztán kidobott,mert rám unt..nagy pofáraesés.

Most lesz lassan 1 hónapja,hogy szingli vagyok. A menősráccal újra elkezdtünk beszélgetni. Facebookon én írtam neki kétszer,de ott kicsit fura,meg vissza se ír a végén,amikor nincs téma.Ő nem ír rám,de most mindenemet likeolja,amit kiteszek,eddig pedig semmit.

Élőben pedig nagyon aranyos,múltkor megkért,hogy kísérjem ki buszmegállóba,akkor a volt barátomról kérdezett,hogy mi történt(jóban vannak a sráccal,együtt fociznak). Hétfőn az egyik szünetet végig beszélgettük,és nem engedte,hogy elmenjek.Mondta,hogy sokkal jobban állt a rövidebb hajam,és már 2 napja ezt hajtogatja,hogy vágassam vissza.:D Mindig megállít vagy az utamba áll,ha találkozunk. Egyik nap például beszélgettünk egy sorozatról és közben elkezdte a hajamat simogatni és a fülem mögé rakta :) Tegnap meg mentem haza felé és megint az utamba állt és mondta,hogy forduljak vissza és menjek vele a buszmegállóba. :D

Szóval szerintetek lehet esélyem nála? Másokkal nem csinál így,legalábbis a suliban :D Meg ő tényleg normális meg hűséges.Volt barátnőjével is 1,5 évet voltak együtt és nem csalta meg.Igaz,ha szingli,akkor viszont élvezi az életet,de megtud állapodni,ha szeret valakit :D


16L


2014. ápr. 17. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahw szerintem elég egyértelmű. Biztos nagyon menő.
2014. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, próbáljátok meg. Aztán majd meglátjátok működik e.
2014. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2014. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!