Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki nem bírja felfogni, hogy miért tartanak a lányok undorítónak egy fiút pusztán azért, mert alacsony és sovány, hízásra nem képes típus?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem értem mi ezzel a baj. Azt sem vágom, miért lenne ettől undorító egy fiú.

2014. márc. 19. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor neked valaki hazudott. nő szájából ilyet még nem hallottam
2014. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem tartottam undoritonak az alacsony es vezna fiukat... szimplan csak valahogy nem mennenek a 178 centimhez..:)
2014. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak te gondolod. De fura, én nem tartom annak. Maximum nem ilyennel jönnék össze, mert nem ez vonzz igazán. És ma már annyi mindent ki lehet vizsgáltatni.. mondjuk a kórós elhízottságot hormonok miatt... Miért ne lehetne az ellenkezője után is járni? Aztán már is lennél képes hízásra.
2014. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem mondtam ilyet egy férfinak sem. Meg nem is gondoltam ilyet soha
2014. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valaki undorítónak nevezett? Nagyon bunkó egy lány lehetett, ne sajnáld, inkább szóba se állj vele többet.

Mellesleg: van alacsony, vékony fiú ismerősöm, akinek már 5 éve van egy nagyon csinos barátnője :-)

2014. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
evolúció more, evolúció!
2014. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok és 52 kiló és nagyon szép barátnőm van nagyon aranyos kedves és nagyon sok fiú oda van érte nagyon jól öltözik minden. szóval minden téren 10/10-es én viszont nem vagyok jóképű semmi gazdag se mégis velem van szóval szerintem nem sokat számít a külső ha jól kijösztök :) ja és amikor összejötűnk 46 kg voltam és elkezdtem edzeni feljöttem 55 re tömegnövelő+fehérje de nyáron le mentem 52 re de ezt tartom is
2014. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít alacsony fiúnak, de tény, hogy a nálam (170cm) magasabb srácok érdekelnek inkább.

A sovány, hát ha sovány akkor az, elkezd egy jó kis edzést (akár otthon, ha rendszeresen és rendesen műveli), ha több izom van az illetőn mint rajtam, az elég, nem kell egy full izmos valaki.

Különben meg pont, hogy a vékony srácok tetszenek. 19/l

2014. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!