Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg helyzet! Fiúk, lenne...

Meleg helyzet! Fiúk, lenne kedvetek ismerkedni-szintén- egy fiúval?

Figyelt kérdés

Légyszi, homofóbok mellőzzenek, senki sem kíváncsi a szitkozódásra! :)


Már megelégeltem, hogy a szórakozóhelyeken tipikus melegek, az internetes oldalakon meg a színe-java ember található meg. Itt sokszor olvastam értelmes választ melegektől, talán itt többre megyek az ismerkedéssel. :D


19 éves vagyok, és Budapesti. Ha normális, értelmes, intelligens, jó megjelenésű, ápolt -lehetőleg aktív- fiú vagy, és ismerkednél írj, vagy dobj egy privát üzit! :)

Itt, vagy skypeon ismerkedhetnénk, esetleg facebookon is. :)

Pacsii!


2014. ápr. 18. 17:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És nagyon fontos! Legyél kommunikatív. :) Az egy-két szavas emberekkel nem tudok mit kezdeni, úgy, ahogy senki sem! :)
2014. ápr. 18. 17:09
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Én nemrég másztam ki egy férjes nő hálószoba ablakán, na az a meleg helyzet!
2014. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nice job, bro! Congrat!
2014. ápr. 18. 17:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, szerintem ne próbálj meg itt se ismerkedni, túl sok a barom.
2014. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Veszem észre. :(

De már egyszerűen nincs jobb ötletem. :s Egy-két helyen pedig elég normális írást láttam. :)

2014. ápr. 18. 20:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem a barmok a legfőbb probléma.


Ez a szó, hogy "ismerkedés" ez többet jelent, mint egyszerű ismerkedést a szerelemszex kategóriában, a kérdésben megjelölt biológiai paraméterek és seggszexre vonatkozó szokások megjelölése mellett. De általában egy (meleg) társkeresőn is...


Szóval így is fel lehetett tenni a kérdést, hogy:


"Lenne-é kedvetek más meleg srácok 't' időn belül dugni egyet velem, amennyiben szignifikáns egyezés mérhető a referenciaparamétereink között?"


A heteroszexuálisoknak könnyebb dolguk van, mert akár két kutyát sétáltató ember is szóba elegyedhet, és az ismerkedésnek nincs egyértelmű és feszélyező szexuális mellékzöngéje.

2014. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem, baromira nem lehet így feltenni a kérdést. Nagyon rossz a megközelítésed. Egyáltalán nem ezt kérdeztem, illetve kértem.

A szerelem-szex kategóriában vannak olyan altémák, hogy párkapcsolatok, ismerkedés..stb-stb. Mégsem tehetem a fogyókúra vagy az ezotéria kérdések közé. De várom szíves válaszod, hogy te hova soroltad volna..?!

És bízom benne, hogy itt vannak normális melegek, olyan értékrendet képviselő, és felfogású emberek, mint én, akivel jól érzem magam, és nem a tipikus gay pride-on vonuló cicafiú félék.

2014. ápr. 18. 20:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban csupán barátkoznál valakivel, akivel jól éreznéd magad - lévén hasonló felfogású, életritmusú, intellektuálisan egy hullámhosszra kerülhetsz... miért fontos jó megjelenésűnek, melegnek, mi több 'aktív'-nak lennie? Sajnos akármennyire is kellemetlen, ezek a kritériumok előrevetítik, hogy ha nem is alkalmi szexet keresel, hosszútávon - 't' időn belül - mindenképp párkapcsolati viszony kiépítéséhez megfelelő partnert keresel. És ez a tudat, a lényeg már a kezdetektől áthatja az... "ismerkedést".


Ne érts félre, nem elítéltelek, én is ugyan ezt szeretném elkerülni, de sajnos internetes 'ismerkedésnél' ez lehetetlen.

2014. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
lenne írj üzit Bpi vok :)) :D
2014. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Óh, Rómeó, miért nem Debreceni vagy? :(
2014. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!