Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet "megfogni" egy...

Hogyan lehet "megfogni" egy pasit?

Figyelt kérdés
Még ismerkedési fázisban járunk. Találkoztunk, beszélgettünk. Nem történt semmi különös, de éreztem, hogy szimpi vagyok én is Neki. Mikor hazaértem a randinkról, sms-eztünk, hívott is. Holnapra ismét randira hívott, kérdezte, hogy lenne-e kedvem moziba menni. Már nagyon sokszor átvágtak, így nem is tudom, hogy komolyan gondolja-e ezt az egészet. Kedves, érdeklődő. Vajon ebben lehet buktató? Nagyon nem tudok pasi aggyal gondolkodni.

2014. ápr. 18. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem a hasamnál meg egy kicsit lejjebb.
2014. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd át magadhoz és főzz neki valami finomat, hidd el nagyon sokat fogsz nőni a szemében :-D
2014. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel elhívott moziba így nyilván akar valamit. Nem értem hol itt a gond, menj el vele moziba és majd minden halad szépen ahogy kell.
2014. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok még vele lefeküdni, korai lenne. Nem tartana semmibe.
2014. ápr. 18. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt a lányt nem tartanám semmibe aki játssza az apácát.
2014. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem apácát játszom. De akkoris...
2014. ápr. 18. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!