Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 170 +1-2 cm magasságú 16...

Asd980430 kérdése:

Egy 170 +1-2 cm magasságú 16 éves fiú vagyok aki sportol, focizik és mellette edzeni is szokott ezért viszonylag izmos testfelépítése van. A nálam magasabb vagy velem egy magas csajok csak úgy tekintenek rám mint egy kedves, aranyos barát?

Figyelt kérdés

-edzek:(Fegyencedzés, Calisthenics, Street Workout).

-Én elég alacsonynak érzem ezzel magamat. Mondjuk egy 175 cm-es vagy esetleg 180cm-es lány mellett már elég furán érzem magam és szerintem ez fordítva is igaz.

-Lassan egy éve aktívan edzek. Nem vagyok ocsmány, kinézetem átlagnál jobb.

-Magasságom miatt van ez?



2014. ápr. 9. 13:38
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
63%
Hát én pl. 14 éves vagyok és 185 cm, úgyhogy szerintem kicsit alacsony vagy, szóval lehet, hogy emiatt van. De ezen nem éri meg gondolkozni/bánkódni mivel úgyse tudsz tenni ellene semmit.:D
2014. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm, hát nem tudok mit tenni ellene ez így van.

Fiú vagy lány vagy egyébként?

Mások véleményét is várom a témával kapcsolatban.

2014. ápr. 10. 15:25
 3/24 anonim válasza:
80%
Nem igazán tudsz ellene semmit tenni.. Max ha húzol egy magassarkút, vagy nem barátkozol nálad magasabb csajokal:) 13/L
2014. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

fogadd el magad.^^ és majd az igazinak úgy is tök jó leszel úgy ahogy vagy^^ a többi csaj meg most minek érdekel, ha boldog vagy, nem fog érdekelni annyira mások véleménye..^^ én is kb 172 centi vagyok és a velem egy magasságú fiúkkal nincs bajom, nem feltétlenül, csak barátként tekintek rájuk és akik alacsonyabbak, őket cukiknak tartom gyakrabban mint a magasabb növésűeket. Amúgy meg ízlések és pofonok, mindenkinek más tetszik, valakinek te is fogsz. Az jó, hogy ha gyúrsz, de ne ez legyen az első, mert az egy idő után unalmas *tapasztalat*


L/15

2014. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszotokat aranyosak vagytok, igen próbálok kompenzálni ezzel az edzéssel is. Ha már nem lehetek magas legyek izmos úgy talán több esélyem van és nem néznek nevetségesnek. Persze nem szabad elfelejteni nem ez a fő oka az edzésnek. Kaptam már lányoktól visszajelzéseket mennyit változtam voltam. Pufi és nagyon alacsony voltam általános iskolás koromban aztán sikerült változnom lefogyni most meg lassan egy éve megy az edzés rendszeresen heti 5x-r persze nem izmokkal próbálok elsősorban "hódítani" de úgy gondolom jól kompenzálhatok vele.

Továbbra is várom mások válaszát és véleményét. :)

2014. ápr. 15. 17:55
 6/24 anonim ***** válasza:

jól csinálod hogy kompenzálni próbálsz. Sajnos nem fog tetszeni a válaszom sokaknak, de 170 alatt szinte semmi esély egy pasinak a csajoknál. 170-175 között már jobbak az esélyeid, de ekkor kell kompenzálnod pl. azzal hogy jól nézel ki, stílusos vagy, gyúrsz, gazdag vagy stb... 175 felett már egész jó esélyeid vannak, de igazán akkor van esélyed a lányok kb. 95%-nál ha 180 centi vagy legalább. Természetesen ezek csak akkor igazak ha a lányoknál a magasság nagyon nagyon számítana. De azért ez nem így van. Sok lánynak az a fontos hogy a pasi legyen vele minimum egy magas vagy egy 5-10 centivel magasabb.

De mivel még csak 16 vagy 2-3 évig simán nőhetsz, akár 5-10 centit is. 16 évesen én 180 centi voltam, most 21 vagyok és 18 éves korom óta nem nőttem semmit, azóta vagyok 185. De ez nagyon egyéni dolog, azonban biztos hogy még 2 évig nőni fogsz :) Akár még 180 is lehetsz. Ezen ne aggódj.

2014. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Gyúrásnál arra figyelj, hogy inkább arra menj, hogy szálkás legyél, ne pedig testesebb.
2014. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 zzoli23 válasza:
Miért nem dobsz fel egy képet.?
2014. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Alacsony, nekem a barátnőm 174:s de keress 160 körüli lányokat;) üdv ! Egy focista:)
2014. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszotokat :/

Azon csajok nagy része akik nekem tetszenek mind magasabbak nálam. Megpróbálok keresgélni nálam alacsonyabb lányokat akik tetszenek nekem... biztos vannak csak nem egy országra valók :sss

Esetleges válaszokat továbbra is várom.

2014. máj. 4. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!