Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert nem erdeklem tobbe?

Miert nem erdeklem tobbe?

Figyelt kérdés
Egy fiuval regebb ota joban vagyok es tudtam rola hogy tetszem neki, de csak ritkan beszeltunk. Amikor veletlenul osszefutottunk mindig megallt puszit adni, beszelgetni, szoval erdeklodott felem. Aztan multkor egy buliban kevertunk es azota egyaltalan nem foglalkozik velem, ha veletlen talalkozunk koszon es tovabb megy. Es ez engem egyszeruen megorjit, nem birom elviselni, hogy mar nem erdeklem. Szerintetek mi lehet az oka annak hogy hirtelen mar nem erdeklodik felem? Es mit tehetnek hogy ez megvaltozzon?
2014. ápr. 19. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem mondtad el mi történt abban a buliban mégis mi honnan tudnánk hogy miért nem érdekeld már?
2014. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csokoloztunk
2014. ápr. 19. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, ezer oka lehet.

Tudom, hogy ez rossz, ha az aki érdekel nem foglalkozik veled, de nem nagyon tudsz mit tenni.

Próbálj beszélni vele, hogy miért, hátha.

2014. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Feklejtsd el!

Velem tök ugyan ezt csinálták egyszer. A pasi mindet mondott, hogy szeret stb. Aztán másnap közölte, hogy semmit sem akar.

Szerintem csak kihasznált téged

2014. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat:)
2014. ápr. 20. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!