Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki nem keres, azt nem érdeklem?

Aki nem keres, azt nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Beszélgetni szoktunk, általában én kezdeményezem, de magától nem igazán keres. "Jól kijövünk", akad téma is. L
2014. ápr. 15. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha csak nem bántottad meg valamivel, akkor tényleg benne lehet a pakliban hogy nem érdekled és azért nem keres ! :S :(
2014. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha írtál neki olyat akkor nem is fog főleg ha félénk.
2014. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ez van, csak fordítva.

Egy ideig úgy gondoltam pech, de már eléggé idegesít, hogy bárki csak házival keres...

F

2014. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá nekem is ez van f.
2014. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam gyakori probléma, de aki velem nem foglalkozik azzal én sem foglalkozom. Keress mást, mindig van más valaki. :P
2014. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez már csak így van. Én is sokszor azt veszem észre, hogy tök jól elbeszélgetünk, de ez csak akkor van, ha én kezdeményezek, írok, különben hetekig is várhatok, akkor sem ír... Ez már csak ilyen.

F

2014. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem irtam neki semmi sértőt, akármit. Pusztán érdeklődöm iránta, aztán jön a többi magától.Viszont már nem is igazán van kedvem ráirni, mert olyan mintha nyomulnék és nem érdekelném,mert ő nem keres viszont...
2014. ápr. 15. 22:12
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
A tények makacs dolgok.
2014. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem,ha mindig egyoldalú,hogy csak te keresed,akkor tesz arra,hogy beszéljen veled.vagy ennyire beképzelt.
2014. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mennyi idős vagy?
2014. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!