Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves Lányok, hölgyek! Mi a...

Kedves Lányok, hölgyek! Mi a véleményetek? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok. Megismerismertem egy 18 éves lányt. Az

ismerkedésünk úgy kezdődött, hogy segítettem neki valamiben. Aztán többszöri beszélgetések, véletlen találkozások alkalmával. Kiderült, hogy vannak közös dolgaink, sport, ez-az. Aztán ebből adódóan előre megbeszélt közös időtöltések. A lényeg: Belészerettem.

Tudom, hogy nem kéne, mert korkülömbség, stb..., de nem tudok mit kezdeni az érzelmeimmel és gondolataimmal és nem is akarok. :) Ez van. Hogy miért Ő? Amelett, hogy szép lány és vonzó, megtaláltam benne azt amit már egy ideje keresek, hogy nagyon okos és intelligens. Messze túlszárnyalja a korosztályát. Plusz még jó humorú, laza, stb.. Szóval teljesen elvarázsolt. Van már elég tapasztalatom nők terén, szóval tudom mit beszélek. Tudom, hogy fiatal, de Ő kell nekem. A probléma: Ezt a dolgot felhoztam neki, beszéljük meg mi legyen, mert én többet akarok haverságnál. Elutasítást kaptam. Ő csak havernak gondolt, nem engem képzelt el, stb... De mégis keressük egymást, állandóan beszélgetünk, találkozunk, közös dolgokat csinálunk. Az én felfogásom szerint randizunk. Étterembe is voltunk már, igaz spontán jött séta közben, mert megéheztünk, én meg meghívtam. És nagyon jól elvoltunk. Erre Ő azt mondta, kicsit zavarban is volt emiatt, mert Ő is azt érezte, ez már randi. És Ő nem szeretne randizni. De mint haver, csinálhatunk bármit, akármit, csak ne randi legyen. Jól érzi magát velem, ezt látom rajta, nagyon jól elvagyunk, de ennyi. Amire én gondolok: Nagyon szerény, visszahúzódó a lány, egy kicsit már-már zárkózottnak tűnik( de mégis meg tud nyílni ha kell). A beszélgetéseinkből én azt raktam össze magamban, hogy még szűz. Direktben nem kérdeztem rá, de majdnem biztos. Meg mesélte, hogy volt egy srác, akibe évekig bele volt zúgva, de az észre sem vette. És mondta is, hogy elég depis és zárkózott volt sokáig emiatt. A tipikus sztori, sokunkal volt így. Szóval én azt gondolom, azért kaptam elutasítást, mert "fél" tőlem, mint férfi és nem tud mit kezdeni a helyzettel.

Persze elég meggyőzően elmondta, hogy ezért, meg azért nem, de én mégis ezt gondolom. Mert nagyon jól elvagyunk együtt.

Amiért nem gondolom, hogy szimplán velem van a baj, a külsőmmel, vagy bármi mással, nem vagyok egy ronda csávó vagy ilyesmi. Persze izlések és pofonok, de nem ezt a visszajelzést kapom a nőktől. Testileg nagyon sportos vagyok, olyan kigyúrt fazon, de nem a hústorony. Szóval a nőknek eléggé be szoktam jönni. Ezért nem gondolom, hogy rondának tartana. Viszont mivel én ebből adódóan is már inkább férfiasabb vagyok, ez lehet taszító a számára. Mert úgyérzem, neki még a cuki kisfiú kell. Ezt valahol érzem rajta. Tudom, hülyeség az egész, azt mondjátok keressek valakit aki jobban hozzám illő és már kész nő, de mondnom Ő kell nekem. Imádom és imádok vele lenni. Ez van. Számomra attól extra Ő, amilyen. A kérdésem végül: Mit tehetek, hogy máshogy tekintsen rám? Tudom, az érzelmeket nem lehet befolyásolni, de most tanácstalan vagyok. A nőkhöz valamennyit azért értek, nem vagyok kezdő, de Ő még szinte kislány. Nem tudom hogy kezeljem. Viszont belsőre és fejben nem. És ezért (is) kell nekem. És megjátszani, más színben feltüntetni magamat nem fogom, mert azt akarom, hogy úgy kedveljen, amilyen vagyok. Szóval, hogyan kezeljem, hogyan bánjak vele, hogyan hozzam elő belőle a "nőt"?


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 20. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Maradj mellette mint barát. Légy a közelébe. Ennyi. A nőnek is az agya az erogén zónája, ha sikerül a fejébe férkőzni, hogy a legtöbb dologról te juss az eszébe akkor nyertél.
2014. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha mellette vagyok, mint barát, akkor nem könyvel el egy idő után végérvényesen barátnak? Ez általában így szokott lenni. És mikor hozhatnám elő ezt neki újból? Ha gyakorlatilag ugyanúgy együtt vagyunk mint eddig, miből látnám, hogy változott nála valami?
2014. ápr. 20. 20:07
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Tudom, tudom, csúnya dolog, hogy "lányok, hölgyek" a címzettek, de kíváncsiságból beleolvastam a kérdésedbe, sőt még válaszolok is.


Szerintem a kiscsaj szimplán berakott a BARÁT ZÓNÁba.

Ilyenkor nem számít, hogy ki mennyivel idősebb, milyen pozíciót tölt be, vagy mennyire izmos/jóképű.


A döntésük nem racionális megfontoláson, hanem valami véletlen generátoron múlik. Neked ezt dobta a gép. Szeret veled lógni, de részéről a kapcsolat kizárva.


És akkor se kezd majd magadban keresni a hibát, amikor egy ~19 éves, cingár, pattanásos, kapafogú 50-es IQ-jú gyerekkel fog összejönni. Nem benned van a hiba, ismétlem.


26F

2014. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Neked ő kell, neki viszont nem kellesz. Nem azért, mert fiatal és "kislány" - valójában felnőtt emberről beszélsz -, nem azért, mert tapasztalatlan, és nem tudja, mi a jó, hanem azért, mert egyszerűen nem vonzódik hozzád, nem érdekled, nem tudna szerelmes lenni beléd, és minél inkább csorgatod utána a nyálad, annál jobban meg fog undorodni tőled, és le akar majd rázni. Szóval egyszerűen ne nyomulj, ha meg nem bírod visszafogni magad, akkor ne keressétek egymást többé, mert borzasztóan kellemetlen ez a helyzet. Hiába tartanak mások jó pasinak, nem jöhetsz be mindenkinek. Megbeszéltétek, elmondta, hogy mi van, te meg agyatlan módon nem bírod felfogni, amikor te vagy a nagy, felnőtt, tapasztalt pasas, akinek már tucatnyi barátnője volt... Ne akard jobban tudni nála, hogy mit akar, ne akarj uralkodni felette, nem a tulajdonod, és egy nő sem lesz az sose. Süt rólad az agresszió.
2014. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, hogy berakott a barátzónába. Viszont olyan rég nem ismerjük egymást, hogy barátok legyünk. Mondom, inkább ilyen randizgatás szagú volt az egész, csak az látszik rajta, hogy nem tud ezzel mit kezdeni. Ha egy lányt már az elején elhívsz ide-oda, gondolhatja, hogy nem feltétlenül barátkozni akarsz. Ha annyira taszító lettem volna neki, nem szervezünk közös dolgokat. Egyszerűen csak nem tudom, hogyan bánjak vele, hogy egyátalán esélyem legyen. Nem befolyásolni akarom, csak biztos lenni abban, hogy én miattam, nem lehet köztünk semmi, nem azért mert "fél" kezdeni velem. Ennyi.
2014. ápr. 20. 20:20
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem jöhetek be mindenkinek és nem is ezt mondom. Csak azért írtam azt amit írtam, nehogy azt a választ kapjam, biztos azért van ez mert csúnya vagyok. Akkor legyek csak jó értelemben vett átlagos. Jó? :) Agresszió? Nálam békésebb, nyugodtabb embert, ritkán láttál, szerintem. A válaszod alapján inkább te vagy agreszív. Segítséget kértem a problémám megoldására, nem lehurrogást. ;) És igenis tapasztalt vagyok, amennyire kell ennyi idősen, de mégegyszer mondom Nőkkel! Ne mond, hogy egy szűz 18 éves visszahúzódó lánnyal ugyanúgy kell bánni, mint mondjuk egy 25 évessel. Nyilván nem engem akar, megértettem, de ettől még nem kell azonnal lemondani róla. Lehet csak idő kell neki, hogy megszokjon, pl. Amiért küzdeni kell, az értékesebb. :) Nem értetlen vagyok, csupán nem szoktam feladni a dolgokat egyszerre. ..
2014. ápr. 20. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, én már számtalanszor láttam ilyet, hogy együtt ment valaki a lánnyal étterembe, sportolni, sőt házibuliba is. A környezet azt hitte, hogy járnak, még a srác is reménykedett a folyamatos szóbeli "nem"-ek ellenére, de a csaj részéről mindig barát zóna volt. Ha taszító lennél, akkor valóban nem lógna veled, viszont annyira nem is vonzódik, hogy "járjatok". Ezt kellene észrevenned.


És az ilyen srácok általában akkor adják fel, amikor tényleg összejön valakivel a lány. Csak ilyenkor már sértődés is lesz a dologból...


Szóval, hagyd a fenébe ezt a lányt, mert csak az időd vesztegeted és hülyét csinálsz magadból. Nem "fél" tőled a lány, ha félne, de akarna valami komolyabbat, akkor azt már mondta volna.

2014. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért vagy agresszív, mert rá akarod erőltetni magad a leányzóra, amikor ő világosan megmondta, hogy nem szeretne tőled semmit. Ha ilyen történik, egy normális férfi tiszteletben tartja a szeretett személy kívánságát, és nem próbálja meggyőzni arról, hogy "de igenis, nagyon jó dolgod lenne velem". Kényelmetlen helyzetbe hozod, amit még egy huszonöt éves (hú, tényleg baromi sok) is nehezen visel. Persze az megoldaná annyival, hogy egyszer lefekszik veled, aztán dob, ha tetszel neki egyáltalán, vagy szimplán megszakítaná veled a kapcsolatot. Ennek a lánynak viszont -úgy látszik -fogalma sincs, mi ilyenkor a teendő. Nem akar megbántani, talán te vagy az egyetlen barátja, így patthelyzetben van. Tudja, hogy te vonzódsz hozzá, és így egyre inkább be fog majd zárkózni, semmit sem fog elmondani neked. Nem kap majd tőled levegőt, és ha esetleg megtetszik neki valaki más, akkor fél majd lépni, mert akkor esetlegesen már nem akarnál barátkozni vele.


A megoldás tehát az, hogy szépen békén hagyod, és igenis lemondasz róla, mert bizonyára az iránta való érzéseid nem egy nap alatt alakultak ki, így jó ideje próbálkozhatsz nála. És ő valószínűleg nem akarja, hogy küzdj érte.

2014. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, igazad, igazatok van. Ha nem olyan lenne a lány, amilyen, felfognám, megérteném. De a múltbéli dolgaiból az jön le, hogy még nem volt barátja. És elég meredek dolog lenne, pont velem kezdeni. És emiatt persze, hogy nem akar semmit. Ezért írtam, hogy Fél. Nyilván emberileg nem fél tőlem, sőt. De azt látom rajta, hogy kedvel engem. Nagyon is. Sőt mondta is és a tetteiben is megmutatkozik. Olyan lehetetlen, hogy idővel előjönne valami belőle? Nyilván ha X idő múlva, nincs változás el fogom felejteni és leszek a haverja, ha ezt akarja. Egyszerűen csak biztos akarok lenni benne, hogy végérvényesen ezt akarja. És csupán tanácstalan vagyok, hogyan viszonyuljak hozzá, ebben a helyzetben.
2014. ápr. 20. 20:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy szűz, el tudja dönteni, hogy kivel akarja és kivel nem akarja csinálni...
2014. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!