Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti fiatal lány van...

Budapesti fiatal lány van ismerkedni? Olyat keresek aki szereti a nála idősebb pasikat (25 vagyok), mert én pedig szeretem a fiatalabb csajokat.

Figyelt kérdés

A korosztályom nem vonz annyira. Nyugi, nem nagyon fiatalra gondoltam, nem vagyok valami beteg állat. :D Olyan 18 körüli csajra gondolok vagy minimum 16, ha már érettebb.


Nem akarok kamuzni, átlagos srác vagyok szerintem, barna haj, kék szem, 178-180 körüli vagyok, van egy kis pocakom, de nem vagyok kövér, férfias alkatom van. Nekem nincs igazán esetem és nem is a haj, magasság, súly a fontos (persze kövér lányt nem szeretnék- most sem akarok kamuzni), hanem a kisugárzás, mosoly, tekintet, ami különlegessé tesz egy csajt. :)



2014. ápr. 21. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csesztetni akarlak, de amugy szorakozohelyek tele vannak veluk. En sajna mar 20 vagyok...az mar nagymami ;)
2014. ápr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ne csesztess. ;)
2014. ápr. 21. 01:16
 3/3 anonim válasza:

Az elso kommentelonek van igaza, menj el bulizni, tele van az ilyenekkel.

18l

2014. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!