Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal nő, idősebb férfi....

Fiatal nő, idősebb férfi. Hogyan közeledjen a nő, ha komoly kapcsolatot szeretne? (24/L)

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, és jó ideje erősen vonzódom egy 52 éves férfihoz. Tudom, hogy a nagy korkülönbség miatt lehetetlennek tűnik, de teljesen elvette az eszem, nagyon beleszerettem. Rajta is egyértelműen látom, hogy tetszem neki, és nagyon kedvel engem. Azt tudom, hogy elvált, és nincs gyereke, de azt nem tudom, hogy esetleg barátnője nincs-e. Szoktunk flörtölni, de még nem történt semmi. Egy közös ismerősünk, aki az ő korosztálya azt mondta, hogy szerinte nem veszi komolyan az én részemről a flörtölést, mert annyira abszurd, hogy én láthatok benne valamit és komolyan gondolhatom. Ő azt tanácsolta, hogy hívjam el valahova, vagy tegyem egyértelművé, hogy én nem csak "kedvteleséből" flörtölök vele, hanem azért, mert nagyon érdekel engem és szeretném, ha több is lenne köztünk. Én első sorban kapcsolatra gondoltam, de egyelőre nem zárkózom el semmitől. Viszont itt jön a probléma, és ebben szeretném a tanácsotokat kérni. Hogyan tudnék hozzá közeledni úgy, hogy az se felajánlkozás ne legyen, se komolytalannak ne tűnjön? Mert arról szó se lehet, hogy én felkínáljam magam egy éjszakára. Előre is nagyon köszönöm annak, aki komolyan segít!

2014. ápr. 2. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Szabad gondolkodású vagyok, de ez nevetséges, ne haragudj!
2014. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolat? Ezen csak besírni lehet. 24 éves felnőtt nő vagy. Igazán tudhatnád már, hogy ha egy nő nyomul annak nem lesz jó vége!
2014. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Most mit szídjátok szegényt?

Lehet h a kérdező egy koravén, 40-es években ragadt régimódi , öreges kinézetű nő....aki majdnemhogy 50 évesnek is nézhet ki...

2014. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hátrafelé.
2014. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindnyájatoknak! Éljen a 21. század, ahol az a természetes, ha két pasi él egymással házasságban, f@rkalkják egymást orrba-szájba, és még gyereket is fogadhatnak sok országban örökbe! Az biztos normális dolog. Nem, nem az. De a szerelem minden, csak nem normális. Nem értem, mi volt a kérdésemen kiakasztó. Ja, igen, az a baj, hogy a GYIK-on, csak unatkozó tizenéves kisgyökerek írogatnak, ezért van az, hogy minden második kérdés a topikban arról szól, hogy milyen análisan csinálni, vagy egyszerre két hapival. Persze, nyilván ezek is normális dolgok. De az nem, hogy 28 év korkülönbséggel is lehet szerelmes valaki. Éljen, hogy itt tart ma ez a világ!
2014. ápr. 3. 12:40
 6/10 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező:)


Nem tudtad? :) EZ itt Magyarország, 2014. Ébresztő, az emberek 98%-a fásult, életunt, magába forduló ember.

Én azt mondom, ha tetszik az a férfi, akkor tudasd vele, finoman hogy szimaptizálsz vele, ne félj a "kudarctól":)

Jó?:) Azt, hogy a többség mit mondd, sz..rd le. A TE ÉLETED, TE ÉLED! Meddig tarthat a kapcsolatotok majd? AMEDDIG annak tartani kell! Nincs egy egységes recept semmire, semmi sem biztos a világban. De amíg tart, sok boldogságot! Ne félj megtenni az első lépést! Ha meg nem jön össze, akkor tanultál belőle, lelkileg érettebbé váltál. Vesztenivalód? SEMMI. Sok sikert:)

40/F

2014. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak icipicit kevesebb a korkülönbség (24év) és én 32 vagyok. Fogalmam sincs mit tehetnék, mi is sokat flörtölünk, bár erősen hullámzó időnként a viselkedése felém, néha merészebb, aztán meg hirtelen távolságtartó. Én elég jelet adtam neki, de nem fogok kezdeményezni. Belepusztulnék, ha visszautasítana. Inkább élem ezt az édes-kínzó játékos szerelmet, minthogy minden nap azzal a gondolattal ébredjek, hogy nem kellek neki. Segíteni nem tudtam, de legalább kiírtam magamból és így tudod, hogy nem vagy egyedül...
2014. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 3 éve egy 29 éves korkülönbséges kapcsolatban élek. Kezd elegem lenni, mert sokszor másra vágyunk...már meg is csalt, azóta is csajozik.

Szerintem, a normális, nem fog veled kikezdeni, mivel fel tudja mérni a helyzeted. Ha könnyen beadja a derkát, hidd el másokkal is könnyen tovább ál (lásd nálunk)


Szerintem, ha szeretitek egymást akkor összejöhet a dolog. Engedd, h kezdeményezzen. Annyi szerintem belefér, h esetleg valamiben segítségét kéred, az nem nyomulás, de mégis egyfalyta kontaktus.

A közös barátotok is segíthet, h beletegye finoman a fülébe, h "itt van ez a szép, és rendes lány...")

Esetleg elmehetnétek hármasban, vagy többes magatokkal valahova, az mégsem olyan direkt randi.

2014. ápr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem nagyon tetszett a reagálásod az első 4 üzenetre, teljesen igazad van! Bár az 1. és a 4. még aránylag kulturáltan mondott véleményt.

Igazad van, hogy nem normálisak azok a dolgok, amiket írsz.

Külső szemlélőkét viszont úgy látom, ez a korkülönbség tényleg sok. Neked elvette az eszed, ezért nem érzed soknak. Tényleg a te életed, lehet próbálkozni, de ez a korkülönbség szerintem sok területen elő fog jönni, ha komoly kapcsolat is lesz belőle. De ha vállalod, akkor hajrá. De azért érdemes lenne józanul átgondolni az egészet, a korkülönbség miatt felmerülhető problémákat, és ha ezekkel együtt vállalod, akkor oké.

Egyébként tényleg nem értem, miért nem lehet normálisan, kulturáltan megfogalmazni egy véleményt, mint ahogy én is tettem. A válaszolók nem gondolnak bele, hogy egy érző ember olvassa, akinek írják. Az ilyen "ostoba vagy" és hasonló kommentekkel nem érnek el semmit, de ha normálisan leírnák a véleményüket, annak talán még eredménye is lenne.

2014. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, összejöttetek végül?
2015. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!