Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti hogy fogadnátok ha...

Lányok ti hogy fogadnátok ha leszólítanának titeket az utcán?

Figyelt kérdés

szóval mész mondjuk reggel suliba, vagy munkába vagy akárhova és leszólítana titeket valaki


Kinézetétől függően folytatnátok a beszélgetést? vagy simán lepattintanátok mert ehhez nincs kedvetek?


2014. ápr. 21. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

ha sietek, akkor nem állnék le beszélgetni

de ha ráérek, bejön és jófejnek tűnik, akkor még örülnék is neki

2014. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, mivel a fiatalember nagyon kedves, udvarias de felettèbb határozott volt a célját és terveit illetően, kellemesen elbeszèlgettünk majd édesen visszautasitottam mert akkor még volt párom.....:)
2014. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen. udvarias volt, elmondta hogy szeretne később találkozni, nekem viszont nem volt az esetem, úgyhogy szép napot kívántunk egymásnak és elköszöntünk, de örültem neki :))
2014. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha épp sietnék valahova, valószínűleg nem kezdenék vele hosszas beszélgetést, ezen kívül viszont nem lenne ellenemre. Amennyiben normális módon szólít le, akkor beszélgetnék vele, ha megtetszene, ha nem.
2014. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Qrnék vele.
2014. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!